Spotkanie

Znamy się tylko… z forum

Co byście powiedzieli na spotkanie w realu ??

jako, że mieszkam we wrocku - a wielu userów (łącznie z fishami) stąd pochodzi, może tak spotkanko ?? proponuje fuzona lub niebo :slight_smile:

termin do ustalenia - oczywiście userzy z zagranicy też są mile widziani :slight_smile:

elita, czyli ja :twisted: i np. WO, asterisk jesteśmy z Krk :smiley:

http://www.real.pl/ a czemu akurat upodobałeś sobie Real ?? :slight_smile:

Ciekawe kto będzie do Wrocławia zasuwał z zagranicy :slight_smile:

Mario wy to mniejszośc :wink: Ja też jestem z Wrocka :smiley: :stuck_out_tongue:

miałem na myśli Tych spoza granic Dolnego Śląska :wink:

Ja z okolic Rzeszowa przybrykam

Pewno jeszcze ci przyjezdni będą sponsorami. :smiley:

ja i Piniol z Poznania 8)

no dokładnie :lol: przyślijcie TAXI do Jaworzna 8)

Tez jestem z KRK Nowa Huta Offkors :smiley:

Y może ja tam pojade!! Ja jestm z Czeladzi! Koło Katowic! :smiley:

z Poznania do Wrocka daleko nie ma, ale kto mi wszystko zasponsoruje ?? :stuck_out_tongue:

może ze mną zrzutę zrobisz ? :smiley:

Na innym forum gdzie się udzielam…takie spotkania to już tradycja…fajna sprawa…full zabawy.

Ale wbrew pozorom to jest spore przedsięwzięcie organizacyjne / mówię o spotkaniach od piątku do niedzieli/, bo tylko wtedy ma sens jechanie przez pół Polski.

ja uważam że jak juz to spotkanie powinno się odbyć w wakcje letnie i powinno trwać conajmniej tydzień. Tylko problem byłby z noclegiem :?

Nie za długo?? Nie wszyscy mają kase zeby sobie zasponsorować tydzień w innym mieście.

My organizujemy zawsze przed sezonem letnim…zdecydowanie jest taniej…a tydzień to za długo…mało kto może sobie pozwolić np. na takie wykorzystanie części urlopu / o kosztach nie wspomnę/…prawie trzy doby w zupełności wystarczają…

zależy gdzie nocleg. A do wakacji trochę czasu jeszcze jest. Więc prponuję już od dziś odkładać kieszonkowe :smiley:

po mnie sie domyslam

jakies autko przyjedzie no nie chlopcy eheh

:smiley: :smiley:

spoko. Wymyśli się jakiegoś busa co bedzie jeździł po całej Polsce :smiley: