Jaki AntiSpyware?

Hello. Jaki program AntiSpyware polecacie ? Pytam Was, bo gazetom niezbyt wierzę - firma X da kaskę i jest na pierwszym miejscu w testach. A Wy (mam nadzieję :))

do wyboru do koloru :arrow: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1&t=82

kurka…zajżyj do szukajki a będziesz wiedział…bardzo duzo takich tematów było…najlepsze dwa programy msantyspyware, ściągniesz ze stronki microsoftu i ad aware : http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1&t=82

zresztą w linku który podałem masz jeszcze inne także dobre programy…poczytj ich opisy a napewno cos wybieżesz

Gregor10 - Ok, ale wiem jakie są programy antispyware. Tylko który jest w miarę dobry ?

np. po gwiazdkach zamieszczonych tuż przy progamach. pocztaj inne tematy z forum i będziesz wszystko wiedział 8)

wg mnie wybierz Ad-aware, Spybota i coś jeszcze 8)

najlepsze

1.PestPatrol

2.ETD_Security

3.Webroot.Spy.Sweeper


4.MS

5.Ad-Aware=Spybot - Search & Destroy

Dobrze to jest mieć parę. Np Microsoftowy w trayu a Ad-AWare Personal i tak Watcha nie ma więc od czasu do czasu uruchomisz se i przeskanujesz. Można też SpyBoot-a

Jak dla mnie to najlepsze są:Spybot - Search & Destroy, Ad-Aware SE Personal, MS AntiSpyware.

I od czasu do czasu skan SKANERAMI ONLINE. To chyba wystarcza do ochrony przed Spyware. A jak sie coś dzieje to zawsze można wrzucić loga na forum 8)

na jakiej podstawie to stwierdziles

testowales ?? czy tylko gdzies uslyszales i kopiujesz

bajki

to nie sa bajki a prawda , także rózne testy przeglądałem jak i sam na własnej skórze doświadczyłem jak dobre sa te programy, a raczej ich połaczenie , ponieważ wzajemnie się uzupełniają :stuck_out_tongue:

Ja polecam dodatkowo Spy Sweeper

:slight_smile:

Spy sweeper

Spybot - Search&Destory

Spyware Doctor

ja polecam Ad aware tylko w wersji profesionalnej spisuje sie rewelacyjnie zreszta sam przetestuj

Ja polecam: Spybot Search & Destroy 1.4.

Najlepszymi programi do usuwania spywaru są:

-MS AntiSpyware(ochrona rezydentalna),

-Ad-Aware,

-Spy Sweeper(ochrona rezydentalna)

-Spybot

Osobiście polecam MS… i Ad-Aware, doskonale się uzupełniają, bardzo dobrze wykrywają wiry i je usuwają :smiley:

Ok, dzięki za odpowiedzi.

Ja mam MS AntiSpyware i jestem zadowolony!! :smiley:

i ja jestem zadowolony ,ze masz

wielkie brawa dla ciebie :slight_smile:

CWShredder 2.15.

Ja mam Microsoft Antispyware Beta 1, Ad-aware se i szczepionki G-Data.

Skanuje najpierw szczepionkami, ad-aware i co te nie wykryją to znajdzie Microsoft. A poza tym warto raz na tydzień użyc Avasta i jest ok. :slight_smile: