Odtwarzanie strumienia video i male wazne pytanko

Wiec tak, problem jest taki ze po zainstalowaniu WMP10 gdy np wchodze na onet i na sport i chce obejzec urywki meczów to nie idzie oglądnąć bo jest poprostu czarny ekran a na poprzednim WMP wszytko było ok a no i nie idzie go usunąc poprostu sie da go usunąć

A drugie pytanie to poszukuje programu który by zapisywał np do pliku txt co sie pisze na komputerze czyli np zebym po powrocie z pracy mógł zobaczyć co pisło moje dziecko na kompie pod moją nieobecność, czyliu program ktory by zapisywal naciskane klawisze czy cos takiego

To nie przejdzie - zbyt śliska sprawa.

Takie narzędzie mogłoby posłużyć do pozyskania haseł.

To znaczy? Jakiś komunikat?

Panel Sterowania -> Dodaj/Usuń -> Dodaj/Usuń składniki systemu Windows

Pokombinować możesz także z kodekami. Jakich używasz obecnie?

Tu chodzi o kontrole rodzicielską nad 10 letnim synem a nie o hasło. Gdzieś kiedyś na taki program sie nadziałem ale nie moge sobie przypomnieć gdzie.

Włąśnie tam chciałem usunąć ale jest tam MWP10 runtaime i WPL10 i usunac chce WPM10 ale jest tylko napraw i aktualizuj a jak chce usunac WPL10 runtime to pioze ze nie mozna bo jest zainstalowany WMP10 czy cos takiego.

A spróbuj zainstalować WMP9 na WMP10…

I:

Czytaj ze zrozumieniem.

Ty wykorzystasz do kontroli rodzicielskiej, a ktoś inny… :x

dokladnie, nie przejdzie to tu tak mysle, poza tym Norton Internet Security ma kontrole rodzicelska, mam i w miare dobrze sie sprawdza

pozdrawiam

Złączono Posta : 01.09.2005 (Czw) 1:47

to jest wlasnie to przed czym sie bronimy aby nie dostac z sieci i moc beziecznie z niej korzystac

Sławetne Google i słowa kluczowe:

kontrola rodzicielska

A ja jednak coś znalazłem

Desktop Surveillance 5.0

Pod Twoją nieobecność obserwuje “po kryjomu” wszelkie poczynania innych użytkowników komputera i skrzętnie wszystko zapisuje w swoim archiwum. Przechowywuje informacje o odwiedzanych stronach WWW, teksty wpisywane w programach oraz wykonywane w określonych odstępach czasu zrzuty ekranu. Pozwala również na zablokowanie dostępu do wybranych stron internetowych. Doskonale nadaje się, jeśli chcemy zachować kontrolę nad tym, co nasze dzieci robią przy komputerze.