Macromedia Flash Profession 8.0

Witam. Chciał bym sie dowiedzieć gdzie mogę znales e-book do tego pragramu, ponieważ mam go ale nie wiem nic onim a chciałbym zrobić w nim stronę interetową. Prośiłbym was o jakiś link gdzie mogę to znaleść albo pobrać. Z góry dziękuje.

Całych stron internetowych nie robi się w Flashu. Flashem robi się efekty na strony np: bannery :mrgreen:

to chyba jesteś w błędzie mało osób robi całe stronki we flashu ale można zrobić całą we flashu // a jeżeli będziesz udowadniać mi że nie robi się całych stron we flashu to masz tu przykład http://www.pciania.prv.pl/

nie znam eboków ale mam parę kórsów oto przykładowy kurs flasha ------------>http://flashguide.republika.pl/kurs.html

wejdź tu a będziesz mieć więcej

ale ja osobiście polecam książki bo nie ma to jak lektura :smiley:

a to w jakim programie jest dobże zrobić stronę www zeby można wykorzystac animacje z Flesh i jeszcze jedno : to można zrobić całą strone we flesh czy nie ???

jimmi stronę internetową można zrobić w dowolnym programie do ich tworzenia --> notatnik, frontpage, zajączek, pajączek, dreamweaver i ponad setka innych.

obojętnie w jakiej technologi robisz stronę www, to możesz w niej wykorzystywać i używać elementów zrobionych w innych programach - np. animowane banery flasha możesz umieścić w kodzie html i będzie on wyświetlany etc. etc.

stronę www mozna w całości zrobić we flashu - zresztą flash przeznaczony jest do tworzenia stron www - wystarczy poczytać opis programu panie kolego adam9870

p.s. po co ci program za kilka tysięcy złotych, skoro jak widać masz braki w podstawach tworzenia stron www ?? Zapoznaj się może na początek z podstawami i zacznij od darmowych edytorów www

W pełni się z tym zgadzam :slight_smile: Flash to nie jest zabawka dla początkujących :twisted: Jest on dość trudny, toteż najpierw polecam zabrać się za html, css, potem na przykład GIMP, bądź PS, a Flasha zostawić sobie na deser

Do Flasha polecam SWiSHmax - koszt poniżej 500zł, a program ma spore możliwości (na poziomie FlashMX) a jednocześnie jest prosty w obsłudze.

swish.pl

swishzone.com

PS. Oczywiście, że robi się całe strony we Flashu. Polecam sztandarową witrynę --> 2advanced.com.