Windows Media Player 9 - napisy w filmach DVD

Witam.

Mam bardzo dziwny problem i pomimo wielu prób nie udało mi się go rozwiązać. Otóż nie wiem jak uruchomić napisy w filmach DVD odtwarzanych Media Player’em 9. Ustawianie w menu Odtwórz -> Ścieżki audio i językowe, a także Odtwórz -> Podpisy i napisy, nic nie dało; nie wykluczam, że źle coś ustawiam. Nie mogąc rozwiązać tego problemu musiałem ściągnąć WinDVD 6 (dostępny w vortalu), który odtwarzał napisy bez żadnych problemów i dodatkowej konfiguracji… Jdnakże nie chcę go używac na dłuższą metę, gdyż nie lubię balaganu, a pozaty jest to program płany… Jeżeli znacie możliwość rozwiązania mojego problemu, proszę o odpowiedzi. Z góry dziękuję.

Pozdrawiam, Morfeusz :slight_smile:

proponuje sciagnac wmp10 beta. tam jest duzo rzeczy poprawionych. pzdro :wink:

nie proponuj tylko, postaraj siępomuc, jeśli niepotraficz to niepisz postó, bo bedziesz tarktowany jako postfacker, wiesz co to znaczy? :smiley: pozdroo miałego dnia :stuck_out_tongue:

hahahaha… wiesz co… to wlasnie TY teraz nabijasz posty ]:-> ja mu pomoglem, bo poradzilem, zeby sciagnal nastepna wersje wmp, bo poprzednie maja w ch** bledow, wiec mozliwe, ze przez to nie chca mu isc teksty ;]

… btw.: sciagnij divX playera, albo all playera… lepsze niz wmp

Widze, że mój problem jest powodem do kłótni! :o Cóż. Co do waszych propozycji, WMP 10 BETA stanowczo odpada - miałem to cacko i po pierwsze też napisy nie chciały mi się odtwarzać, a pozatym nie jestem przekonany co do wersji niestabilnych - przyjąłem zasadę instalowania tylko wersji oficjalnych. Natomiast instalacja Allplayer’a czy DivX Player’a właściwie nie wchodzi w grę! Nie lubię tych programów! Aczkolwiek dla idei spróbuję All’a - może jest juz jakaś ciekawsza wersja… Nie mniej jednak nadal czekam na Wasze odpowiedzi…

Pozdrawiam, Morfeusz :slight_smile:

Panowie Mario i d3ath. Tego typu dyskusje proszę załatwiać na PW albo może nawet lepiej osobiście skoro korzystacie z jednego łącza dsl :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Dziękuję fiesta :slight_smile: . Chciałbym jeszcze sprostować jedną sprawę. Otóż jeśli proponujecie mi alternetywę dla WMP 9 jako odtwarzacza filmów DVD, to nie mówcie o Allplayer’ze czy DivX Player’ze, które do tego nie złużą. Ja odtwarzam pliki *.avi i inne tego typu za pomocą Sub-edit’a i jeszcze nigdy mnie nie zawiódł - nie planuję więc zmiany…

Pozdrawiam, Morfeusz :slight_smile: