Jak podoba się wam nowe logo vortalu?

Chciałbym dowiedzieć się jak podoba się wam nowe logo vortalu

Mi osobiście nie podoba się :smiley:

Wcześniejsze logo nie miało tak naprawdę żadnego konkretnego znaczenia. Taka sobie po prostu grafika. Teraz samego pirata będzie można wykorzystywać do różnych ciekawych rzeczy.

lisek ale można by do tego dadać jeszcze pare ciekawych efektów bo teraz nie wygląda za ładnie.

Co do wyglądu ładniejsze było poprzednie

Ale jak mówisz co do znaczenia to ten pirat wskazuje więcej

Moim zdaniem może być.

Mam nadzieję ,że Ci ,co się dopiero zarejestrują ,zauważą logo. ;]

Świetne :slight_smile: Na początku się zdziwiełem, a potem uśmiałem. :mrgreen:

Pomysł dobry, ale… jakoś tak nie za bardzo pasuje, wiem wiem - skreślony pirat = legal rulez, ale…

Poza tym, nie podoba mi się jego wykonanie, jest po prostu brzydki

No i w TOPie strony nie jest tak ładnie odbity jak wcześniej.

Ale stare logo nadal jest: w faviconie i bannerach :slight_smile:

Pirat bardziej pasowałby do reszty, jeśli byłby w takim stylu:

tux.jpg

Chodzi mi o ten efekt połysków i wszechobecnego szkła

Jeśli zostanie tak jak jest teraz - to jestem na nie. Poprzednio było o wiele lepiej, a ten atom już mi się kojarzył z DP, jak w książce od chemii była taka ikonka to podpisałem “DobrePogramy.pl Vortal z legalnym oprogramowaniem” :slight_smile:

No mi właśnie też o coś takiego chodzi

PS można też go troche obrócić tak jak stare logo :wink:

pomysł fajny ale można jeszcze umieścić to logo na głównej stronie forum :smiley:

Myszak ale po co to jest fajne :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Niestety robota została spaprana :?

Poprzednie logo było bardzo dobre.

Zostało zastąpione niedopracowanym wizerunkiem pirata, który IMO wygląda okropnie.

jak mam być szczery, to im więcej na niego patrzę, tym mniej mi się podoba

w tej chwili uważam, iż jest paskudny :? stylem nie pasuje do reszty, wykonany partacko…

Gdyby jeszcze był styl czerwony to jakoś lepiej by wyglądało. :mrgreen:

Przecież jest :stuck_out_tongue:

Właśnie patrzyłem jak wygląda pirat w innych stylach… i muszę to powiedzieć: TRAGEDIA! Popatrzcie na styl czerwony! Oczy bolą, odrzuca na kilometr!

Umiecie tylko krytykować :? więc wrzućcie jakieś swoje pomysły na logo zobaczymy jak wam wyjdą

Oops…

Moje przeoczenie. :oops:

debek prezecież my tylko wyrażamy swoją opinie możemu chyba twierdzić że jest to brzydkie :wink:

Wspaniałe logo, mega :hahaha:

Dopiero teraz miałem chwilkę, żeby sobie je bacznie poobserwować :lol:

Prawdę mówiąc to Mi też nie podoba się zabardzo. Po pierwsze to jakoś nie pasuje czerwony do barw vortalu (zieleń). Po drugie to poprzednie logo było tak troszkę odbite a te nie jest i wygląda gorzej niż poprzednie. Po trzecie jakoś ogólnie Mi się nie podoba (dla innych zresztą też) :?

Proponowałbym Administracji zrobić jakieś lepsze. :roll:

Ogólnie lipne logo a dlatego,że:

i to właśnie psuje cały efekt.

To poprzednie logo było lepsze.

No co Wy :lol:

Estetyka kolorów czy inne wodotryski zawsze można zmienić - liczy się forma i pomysł…

Pamiętajcie - nigdy nie dogodzi się wszystkim a póki co - w ankiecie większości się logo podoba ;]