Jak zainstalowac neostrade na viscie?

tak jak w temacie mogłby mi ktos napisac ktok po kroku jak zainstalowac neo na viscie beta 2? mam modem thomsona i neo 256. a i czy potrzebny jest jakis antywirus? jak tak to jaki?

Chyba jedyny na razie który moze coś zdziałac i poprawnie funkcjonować to onecare od MS.

Stery do neo znajdziesz tutaj (pod xp)

Gdyby nie chciały się instalowac spróbuj tryb awaryjny z xp.

Nie wiem jak jest w viście z tworzeniem połączenia ale podejrzewam że podobnie jak tam zobrazowałem.

sterki zainstalowałem tylko nie wiem jak utworzyc połączenie ręczne?Pomozcie

Tu coś jest o konfiguracji.

Ten temat do visty się nie przydał ??

zrobiłem wg. jednej z metod (chyba ze cos zle zrobiłem) i jak sie łącze wyskakuje mi bład

2660dc5d37fd27f8m.jpg

Jeśli zainstalowałeś sterowniki do modemu Neostrady, to spróbuj utworzyć połączenie dial-up, a nie broadband. Jako numer telefonu podaj *1. Nie mam neo, ale na XP to działało…

musisz ściągnąć sobie stery ze stron servisu Turbokrecika.Jest tam kilka do wybory,wybierz tę paczkę kóra ma około 5.55MB.Podczas instalacji,wyskoczy okienko z różnymi opcjami.Wybierz --> PPPoA VCMUX 0/35 .I dokończ instalacje .Potem podłącz modem.Skonfigóruj ręcznie połączenie…U mnie śmiga :):slight_smile:

a ktore to dokłądnie bo tam nie ma takich co mają 5,55mb :roll:

KYN , sprawdziłeś poradę Docenta?

Albo samą gwiazdke, choć to chyba dowolne

Tak, z tego co się orientuję można wpisywać cokolwiek, ale podałem sprawdzoną kiedyś przeze mnie kombinację - za inne nie ręczę :wink:

Masz jeszcze ten problem z netem na Viscie?? jakby cos to 9253125 :slight_smile: