Gadu Gadu płatne?

Witam dostałem taką wiadomość na GG:

I co wy o tym myślicie?

Ja mówię monopolowi GG STOP, osobiście nie wysłałem tego do nikogo bo nie lubię łańcuszków. Ale chciałem się dowiedzieć co o tym myślicie.

I nakłonić was do korzystania z komunikatorów miedzy innymi: AQQ bardzo dobry, gdy nie będziemy korzystać z GG to może nie będzie opłat.

I po co płacić jak można mieć darmowy i lepszy. Co mniej system obciąża.

Zwykły spam i tyle :x

hmmm… spam z może to prawda, przecież ciągle serwer gg ma problemy.

Już kiedyś na forum był podobny temat ;],ale to nie jest prawda

BUAHAHAHAHAHAHA :hahaha: :hahaha:

I przeciwko czemu tu protestować??? To prezent na gwiazdke na 10 lat jest! :smiley: :smiley: Szkoda, że ściema :frowning:

uwierz spam ! już jakiś czas temu też takie coś krążyło po sieci :?

edit :

gdyby faktycznie ekipa gg chciała brać opłaty za gg to inaczej by o tym poinfprmowała użytkowników gg :stuck_out_tongue: np zamiast reklamy byłby właśnie banerek o tym i na stronie gg było by też o tym :stuck_out_tongue:

od siebie dodam że nigdy gg nie będzie płatne :slight_smile:

skad wiem ?

ano z tąd że nikt by i tak nie zapłacił :stuck_out_tongue: i ludzie by się przesiadali masowo na inne komunikatory :lol:

Heh, chciałem się upewnić bo pierwszy raz takie coś dostałem.

No to jeśli to nieprawda to proponuję kosz.

:rotfl: Przecież to najzyklejszy łańuszek :hahaha:

Racja, każdy wtedy przeszedłby na Tlena i AQQ :stuck_out_tongue:

Radzę to zmienić

Ale czy łancuszki nie wyglądają troche inaczej?

pier…e łańcuszki :evil:

Zmienione.

łańcuszki “każą” się rozsyłać do innych i tak samo jest w tym przypadku :stuck_out_tongue: i to zawsze pod jakąś “groźbą” :stuck_out_tongue: lub tak jak tu że jeśli odeślesz to będziesz miał free gg :lol:

czyli jest to łańcuch :smiley:

Dostałem coś od AQQ że mogę gadżety na komórkę ściągnąć z ich strony za korzystanie z ich komunikatora a nie dało się pobrać nic.

o właśnie tak wyglądają, żebyśmy powysyłali do iluś tam znajomych… zwykły blef :lol:

OOO tak to by było coś !!

No ja nie odsyłam, bo mnie to denerwuje i nie lubię takich rzeczy, a tu napisałem by się dowiedzieć czy to prawda.

dlaczego się nie dało? Może w fonie nie masz wap’a?

Albo nie skonfigurowany?

Chyba mam wap’a, a raczej skonfigurowany bo kumpel mi mms’y wysyłał to czyli mam ale na telefonach to sie nieznam z tymi wapmi itp. itd. chyba że kamara i aparat to ilosc klatek na sekunde roździelczość a reszta ciemny. Mój telefon musi dziłać i tyle:P wysyłac smsy i by dało sie dzwonic. żadych bajerów nie potrzebuje. A tak na uboczu to nokia 3100.

Ale wina u nich na stronie była bo prosili mnie o numer telefonu i hasło a doczego hasło?

Ale miejsza z tym.

no właśnie co tydzień dostajesz wiadomość od AQQ system i podają ci stronkę z której możesz coś ściągnąć(no zawsze ta sama :stuck_out_tongue: )

i podają jeszcze właśnie to hasło i wpisujesz na stronce swój nr fona i to hasło co Ci prześlą :wink: