Vista- niechciany plik czy nie plik problem

Mianowicie ściągałem siostrzenicy muzykę rożne Dody nie Dody Rihanny itp i po ściągnięciu przerzuciłem jej na mp4 i sam skasowałem s pulpitu ale został jeden plik, a mianowicie system nie widzi tego jako plik ponieważ jak chce usunąć to pisze ze nie może odnaleźć pliku

Dołączam SS z moim problemem próbowałem TC usunąć ale nie dal rady oraz innymi sposobami nadpisywałem go nawet i tez nic znikał ale po kliknięciu odśwież znów się pojawiał :

9578367701ae4832m.jpg

93f08f8644be3ab4m.jpg

843b55b633d303d4m.jpg

4eaaa029c50cc52cm.jpg

0793168d1f6a21d4m.jpg

8930485ad73c667cm.jpg

Proszę o pomoc tych którzy coś wiedza i o przeniesienie tematu jeżeli napisałem go w złym miejscu :wink:

A resetowałeś kompa po tych wszystkich zabiegach jakim poddałeś ten plik ?

tak resetowałem nawet używałem trybu awaryjnego nic blada twarz tak jakby system nie widzial tego jako plik tylko jako odsyłacz ale nie wiem czemu to nie znika ;(

sam widzisz na SS ze pisze, ze nie widzi pliku ble ble ble normalnie ciemna masa ze mnie w takiej sytuacji ;(

spróbuj tak:

1odświerz pulpit

2 ppm na pulpit, odchacz pokaz ikony pulpitu

3odświerz pulpit

4włącz pokazywanie ilon.

też miałem kiedyś podobny problem ale to pomogło…

możesz też spróbować jakimś programem do trwałego usuwania plików usunąć ten plik…

oglądając 1 ze screenów zobaczyłem że TC prosi o wyłączenie blokady zapisu…

ppm na ikone pliku , wybierz właściwości i zobacz czy nie masz zaznaczone “tylko do odczytu”

nie mam zaznaczone tylko do odczytu probowalem z odswiezeniem takze nic nie skutkuje jestem w kropce

nie tyle ze tak bardzo to przeszkadza ale strasznie gryzie w oczy oraz tak na przyszlosc zeby bylo wiadomo jak sie z tym uporac

no ja nie wiem ;((

znajdż w galerii gadgetów do sidebara file shredder (ikona kosza z wykrzyknikiem- screen z moim pulpitem po lewej stronie na dole jest. gallery/image_page.php?album_id=1&image_id=920 )

przeciągnij ten plik na kosz z gadgeta,m potwierdz usunięcie pliku i powinno usunąć.

nawet file shredder nie daje rady pisze “ze nie mozna odnalezc okreslonego pliku” czyli czarna magia

jednak nie pomeczylem sie nie i nie walczylem do konca format :wink: problem rozwiazany w inny sposob niz powinien