Webmajster

Nie wiem czy trafilem w dzial ale strzelam.Czy w Webmajsterze mozna troche pisac html-em???

TAK MOZNA, masz tam zakladke WSTAW i kod HTML

dlaczego nie :smiley: jasne że można , jest to bardzo użyteczna funkcja pisanie html`em

wielkie dzieki:D

Skorzystam juz z powstałego tematu choć wiem że na nowe zdecydowanie szybciej dostaje się odpowiedzi :D:D:D a więc chodzi mi o to co mam zrobić w webmajsterze azeby : mam już stronke w fazie początkowej i zapewne bedzie to strona głowna teraz chciałbym zamieścić na niej odnośnik po kliknieciu którego odworzy mi sie nowe okno ze zdjęciami oczywiscie:)

a i jak wstawić te zdjecia bo jak biore na grafike dam okey to mi wskakuje na tapete strony i zajmuje calutką :confused: napiszcie jak to uczynić ???

Lepiej daj linki do ImageShack.

ze co ??

Wrzucasz obrazek na imageshack.us i na swojej stronie linka do niego.

eh nie zrozumiałeś mnie ja chce aby na tej stronie co sobie ja tworze był opcja zdjęcia i po kliknięciu jej wyświetlało się strona ze zdjeciami oczywiscie najpierw musze zrobic ta strone ze zdjeciami a wszystko robie w webmajsterze

Złączono Posta : 12.07.2005 (Wto) 11:20

a pozatym prosze pisac do mnie językiem prostym i oczywistym nie każdy musi się na wszystkim odrazu znać kazdy przeciez był kiedyś blady i zawiele nie rozumiał co do niego inni piszą :wink:

Na rogu każdego obrazka masz takie małe krawdraciki. Uchwyć je lewym klawiszem myszki i dzięki temu zmniejsz obrazek.

Czyli chcesz miniaturkę a dopiero po kliknięciu na nią większy obrazek???

zgadza sie ale mam jeszcze pyt bo ja pierwszy raz robie w tym programie to moja pierwsza styczność z projektowaniem stron www wiec chce sie dowiedzieć jak mam zrobic aby na mojej stronie zrobić odsyłacz do np właśnie choćby zdjęć bo widzisz chodzi mi o coś takiego np na stronie głównej wp (wirtualnej polski) masz odsyłacze do poczty, wiadomości ze świata i takie tam i jak na nie kilikniemy to otwiera sie okno własnie z tymi wiadomościami jak mam to zrobić w tym programie??? pozdro

[/code]

[color=darkred]Tak jak masz w kodzie. :smiley: [/color]

Proponuję http://www.kurshtml.boo.pl

Lazikar no prawie w sumie sam doszedłem tam trzabyło sie pobawić odsyłaczami i kotwicami a jak zrobić własnie żeby po kliknieciu na zdjęcie robiło sie duże czy tu też nalezy bawić się w odsyłacze i kotwice :D:D hehe ?? pomecze Cię

Jako linka podaj Link do dużego zdjęcia. 8)

[/code]

****** nie rozumiem czemu po stworzeniu tabeli w tym programie i nastepnie zapisaniu całej strony gdy otwieram ją drugi raz tabela ma jakies inne wymiary ??? siedziałem już troche nad tym i nadal nie wiem :confused: co jest nie tak próbowałem w tych opcjach klasa i tak dalej ale nic kto wytłumaczy prosze o pomoc osoby które juz miały z tym programem styczność :):slight_smile:

Jeśli wsadzałbyś zdjęcia na serwer http://www.imageshack.us/ to wystarczy, że skopiujesz pierwszy link który pojawi się po zauploadowaniu grafiki…

yy to juz wiem Damian teraz nurtuje mnie inne pytanie znajdziesz wyżej

One sie rozłażą bo zapewne masz źle zrobiony kod. Wstaw to w tabele lu bojakoś tak.

Przedstaw nam najlepiej kod tego.