Windows 8.1 Pro 64bit, problem z instalacją oprogramownia Alcohol 120%

Witam, otóż od momentu kiedy przeszedłem na laptopie z Windowsa 7 Home Edition 64bit na Windows 8.1 Pro 64bit mam problem z zainstalowaniem oprogramowania Alcohol 120%. Oprogramowanie to pod Windows 7 instaluje się bez problemu, natomiast pod windows 8.1 nie, próbuje instalować na praktycznie czystym systemie. Mam zainstalowane tylko wszystkie aktualizacje i podstawowe sterowniki. Dodam, że laptop ten nie ma oficjalnego wsparcia dla Windowsa 8. Ostatnio instalowałem tą samą wersję Alcohola na nowym laptopie dziewczyny, oczywiście również z windowsem 8.1 i tam poszło bez problemu. A u mnie wygląda to tak… Podczas uruchomienia instalatora pojawia się informacja o instalacji sterowników SPDT, które wydają się instalować bez problemu, następnie instalator prosi o ponowne uruchomienie systemu, po czym nic się nie dzieje, a powinien uruchomić się instalator z kontynuacją instalowania Alcohola. Przy próbie ponownego otwarcia instalatora pojawia się błąd o takiej treści “You must reboot after previous operation.” I tak w kółko. Bardzo proszę o pomoc, co może blokować w moim przypadku instalację tego programu. Z góry dzięki za odpowiedzi!

Czy podgląd zdarzeń pokazuje jakieś szczegóły?

W jakim sensie podgląd zdarzeń?