Windows Defender a Kaspersky IS

Witam serdecznie. Mam pewne pytanie. Czy programy Kaspersky Internet Security wsółpracuje z Windows Defenderem. Przy instalacji Kasperskiego zauważyłem komunikat o wyłączaniu ochrony wbudowanej w Windows, lecz teraz zorientowałem się, że Windows Defender ciągle pracuje. Czy powinienem go wyłączyć. Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Program Kasperky IS niemoże jednocześnie pracować z Windows Defenderem ponieważ ja miałem identycznie i system musiałem przeinstalować… Uwierz mi .

Nie wiem nie próbowałem… Ale Defender nie jest dobry, nie wykrywa dużo spywarów… Polecam Spybota jest na Vortalu…

W dniu 05.05.2008 , o godzinie 21:14 został dopisany post przez paracik

adriano , nie trzeba było robić formata :confused: Wystarczyło wejść w awaryjny system i wykasować defendera i komputer wróciłby do życia…

Tak to jest specjalisto :smiley:

Czyli mam wyłączyć Windows Defendera?

KIS mam zainstalowany od początku korzystania z Visty, Windows Defender również pracuje w tle - nie ma [-X między nimi żadnej kolizji.

Tak. Jak chcesz jakiegoś Spywara to tylko Spybota.

Dodam, że oba niczego nie przepuściły dotąd z sieci… =D>

Spybot niczego nie znajduje. :lol:

Więc Windows Defender bez problemów współpracuje z kasperskim?

Na moim sprzęcie tak, polecam ten duet. God save the KIS ![-o<

Ale zrozum Defender nie potrzebnie zabiera RAM a nic nie znajduje bo to jedno wielkie gó****…

Przy instalacji Kasperskiego zauważyłeś komunikat o wyłączeniu ochrony wbudowanej w Windows, lecz zorientowałeś się, że Windows Defender ciągle pracuje. To normalne.Po prostu po zainstalowaniu Kasperskiego funkcję zapory systemowej Windowsa przejęła zapora (firewall) wbudowany w program Kasperskiego.Nie będą się gryźć te programy bo ich funkcje są różne.

Te wypowiedzi są off topic… facet zadał konkretne pytanie, nie zarzucajcie go swoimi odkryciami i promocjami …

Ale ja radze mu dobrze… I pozwól, że to ja będę pisał to co chce… Ty natomiast schowaj się w swoją klawiaturę… Tutaj każdy może się wypowiedzieć…

Kolego zrobisz jak uważasz…

To podaj swoją? (do jendrek18)

A co ma piernik do wiatraka ?

Lepszej bajki chyba nie czytałem już dawno …

KIS i defender nie gryzą się !

I oba współpracują znakomicie.

Ok aero , ale po co instalować Defendera skoro jest gorszy od Spybota… !

Jakie instalować ?

Defender jest w systemie już po instalacji , a polemizować z Tobą nie mam zamiaru co jest lepsze, bo tak można ze wszystkim, opera lepsza od ff, ff lepszy od opery …e.t.c

Ile opini, tyle zdań.

A autorowi tematu nie chodziło o to co jest gorsze a co lepsze.

Nie wciskaj kitów… Ja (mam org wina ) instaluje go i jakoś nie mam wgranego defendera od razu… Nie kłam…

Więc tym bardziej kolego, skoro nie wiesz o podstawach systemu vista, to po co się wypowiadasz na forum ?

Gwoli ścisłości windows defender to integralna część systemu windows Vista.

Nie wierzysz ?

Google.pl Ci powie.

osobiście pierwszą rzeczą jaką robie instalacji visty to wywalam defendera, muli i jest cienki, kaspersky w zupełnosci wystarczy poco spowalniać kompa dodatkowym programem który skanuje wszystko co leci?