Windows movie maker - wyłącza się podczas pracy

Siemka

Mam taki problem odnośnie WMM, ponieważ wczoraj zacząłem prace na swoim nowym filmikiem. Otworzyłem WMM i po wklejenie przycięciu kilku scen, program zawiesza sięexcl.gif! Po czym wyskakuje raport o błędach i program się wyłącza. Od wczoraj mam taki problem. Nie tylko z tym filmikiem, próbowałem również inny, lecz to samo sad.gif sad.gif .

Mam wersje programu 2.0 i 2.1 i z obydwoma jest ten sam problem :/.

Próbowałem już wyszukiwać błędów CCleaner, zainstalowałem movie makera jeszcze raz. Chyba nie próbowałem tylko: skanować komputera antywirusyem, formatu (czego najbardziej nie chce) i ściągnięcia movie makera ze strony microsoftu.

Proszę o szybką odpowiedź, ponieważ ten program jest mi bardzo potrzebny.

Wielkie dzięki za odpowiedzi.

Pozdro

To typowe dla Windows Moovie Maker. Pomyśl o zakupie Pinncle Studio - ostatnio na Allegro można kupić poniżej 50,- zł.

Robix97 , ja miałem tak samo, kiedy zainstalowałem 2.0, i nic sie nie dało zrobic. pomogl tylko format.

A on chociaż po polsku?? Bo u mnie cieńko z Angielski xDD

Tak, jest po polsku, wersje testową tego programu możesz pobrać stąd, ale jest ona po angielsku. Pełna wersja jest dopiero po polsku.

Pozdrawiam

A może da się coś zrobić z tym movie makerem?? Bo mi na nim bardzo zależy. Bo z kumplami zrobiliśmy konkurs na najfajniejszą przeróbke w movie makerze! !!

Tak, Pinnacle Studio jest również po polsku.

Próbuj z WMM:

Narzędzie, opcje, zgodność, odznacz poszczególne filtry. Potem zaznaczaj pojedynczo i patrz, kiedy błąd wystąpi. Napisz czy coś z tego wyszło, bo strzelam w ciemno.

Dzięki J-23. Miałam ten sam problem i Twoja rada pomogła. Program się już nie zawiesza. Mam za to kłopoty z zapisaniem pliku filmowego. Pojawia mi się taki komunikat : “Film nie został zapisany pomyślnie. Program WMM nie może zapisać filmu w określonej lokalizacji. Sprawdz czy określone pliki źródłowe są wciąż dostępne, czy miejsce zapisywania filmu jest wciąż dostępne oraz czy jest wystarczająca ilość miejsca. Następnie spróbuj ponownie.”

Wszystko sprawdziłam i jest w porządku, pliki źródłowe, miejsce na dysku, lokalizacja.

Nie chce mi zapisać nawet filmu składającego się z jednego zdjęcia. Dlaczego

Kiedyś zapisywałam wszystko bez problemu, stare filmy zrobione w WMM mogę odtworzyć. Co to może być? Będę wdzięczna za pomoc. :smiley:

syrenka2806 , jeśli wierzyć google, to na początek:

http://support.microsoft.com/kb/814836/pl

metoda 3 albo 4.