Wysoki ping wieczorami(?)

witam,

mam problem otóż codziennie,co jest dziwne mam wysoki ping w godzinach wieczornych,który wynosi ok 120ms. w dzień standardowo wynosi on 60 ale gdy nadchodzi wieczór zwiększa się i jest taki do ok godz 1 w nocy i tak już od ok tygodnia,czy wie ktoś co możę być przyczyną?

 

FRST:

http://www.wklejto.pl/213410

Addition:

http://www.wklejto.pl/213411

Twój dostawca internetu to… ?

Wątpie żeby to była wina Twojego komputera skoro przez dzień jest OK, a wieczorami skacze, raczej wina leży po stronie dostawcy

Mój dostawca to dialog i jest to szczególnie irytujące gdyż cały dzień nie ma mnie w domu wracam wieczorem chcę usiąść i zastaję coś takiego.Uprzedzając pytanie,mówię,że wiem o tym jak wygląda sytuacja z pingiem od współlokatora i sam też miałem okazję się przekonać.Wszystkie programy są wyłączone,nic się nie ściąga ale problem jest.Jeszcze mogę dodać,że niedawno miałem sytuację,że zmienił mi się serwer DNS(nie wiem w jaki sposób) i czasami przeglądarka przenosiła mnie na jakieś strony netii i okazało się,że mam ustawiony DNS i w tamtym czasie miałem podobny problem z internetem.Czy może być to wina dostawcy?

Kiedyś można było poprosić o fast path w dialogu. Spytaj się czy teraz jest możliwość.

Posiadam ten sam problem, z rana mam 40-60 ping, a w miarę upływu czasu ping rośnie, wieczorami mam nawet ponad 200 pingu czasami. Posiadam internet stacjonarny w Orange, niestety u mnie problemem jest to, że są stare linie i internet wyciąga mi tylko 3,5 Mb/s w godzinach porannych, a w miarę obciążenia linii prędkość spada, w dodatku do centrali mam 3 km. Po prostu powodem jest obciążenie linii, i błędy w przesyłaniu danych. Niestety wszystkie stare niezmodernizowane linie TP, oraz im dalsza odległość od centrali będą powodować wysoki ping. Sam osobiście po zakończeniu umowy żegnam się ze stacjonarnym internetem i przechodzę na LTE, wprawdzie u mnie będę miał tylko transmisję w H+, ale ping jest normalny i transfer lepszy niż na stacjonarnym, niestety jeszcze roczek muszę się pomęczyć.