Xero czy ksero portalu?

Bardzo mnie zadziwiło, kiedy dostałem linka z dość znanego programu by zainstalować też znany program.

Link wydawał mi się dość znany jak i również wam się znajomo skojarzy :arrow: http://www.dobre-programy.pl ![-o<

Więc wbijam tam, a tu zaskoczenie… :?

W pierwszym momencie pomyślałem, że portal zaczyna się cofać w rozwoju, albo “ACTA”, bądz usprawnienie serverów… :lol:

Jednak nie!

Czy ja również mogę sobie utworzyć portal z adresem np. “www.d0breprogramy.pl” albo “www.dobreqrogramy.pl” ?!

…kto był pierwszy jajko czy kura?

Może lepiej będzie jak otworzę McLoland. :idea:

A Wy co sądzicie, może macie jakieś ciekawsze pomysły…?

przeciez to normalne ze ktos sobie taka strone zalozyl, byla wolna, nazwa nie zastrzezona wiec mozna

No tak, login “radek” też był zajęty… :smiley:

I dzięki takiej nazwie bedzie gość miał więcej wejść na strone dość normalny to sposób no jak ta acta wejdzie to go zamkną za podróbke :P:P

Ja bym sprawdził, czy autorzy programów pozwalają mu udostępniać je dalej, ewentualnie hack :slight_smile:

Serdecznie dziękuję za zgłoszenie i jednocześnie przepraszam za naszą ospałą reakcję. Jeżeli ktoś nie zauważył na stronie głównej pojawił się news:

http://www.dobreprogramy.pl/Uwaga-na-ni … 30445.html

kml1000, ponieważ jako (bodaj) pierwszy poinformowałeś nas o tej witrynie, będzie nam bardzo miło jeżeli w ramach symbolicznego podziękowania przyjmiesz od nas koszulkę dobrychprogramów - szczegóły pozwoliłem sobie wysłać na Twojego maila :slight_smile:

Witam ponownie.

Cieszę się, że wzbudziłem wasze zainteresowanie tematem, którego nie było. :smiley:

Widzę, że sprawa nabiera tępo tempa: http://www.idg.pl/news/380519/dobreprog … agnac.html

Artykuł zaczyna również się kopiować, ale to już może nie jest tak szkodliwe jak wymiernie pożyteczne… :stuck_out_tongue:

Kopiowany jest nawet mój temat na forum dobre-programy-platna-podrobka-portalu-t479275.html

Co się dzieje…?! Jesus Chrysler! :shock:

PS. Dzięki Szanowny Panie Krogulec za browara. :slight_smile:

Nie zauważyłem by “ksera” twojego tematu były płatne. Więc chyba nawet lepiej, że informacja na ten temat się rozprzestrzenia. Odpowiedni temat spotkałem nawet na PCLabie.

Rozumiem inne forum, ale dubel (a nawet 2) na dp to jeden wielki fail (tym bardziej miesiąc po pierwszym temacie)

Ktoś na innym portalu badając adres wykrył, że korzenie wiodą tym źródłem co “pobieraczek”… :shock:

Kpc21: Kpc21: “Nie zauważyłem by “ksera” twojego tematu były płatne. Więc chyba nawet lepiej, że informacja na ten temat się rozprzestrzenia.”

Post przed Tobą napisałem, że o to chodzi :roll:

Dzięki innym użytkownikom zainteresowanym tematem, wiele się można dowiedzieć jak działają takie “grandy” (wirtualne biura) HAHAHA :smiley: .

Ta, potem w razie problemów by pisali dobre programy :slight_smile:

Ciekawe jest też to, jeden z Internautów zauważył wpisując w google: “torrent.pl” ładujemy się prosto na ich minę. :lol:

Ja nie chadzam po takich stronach, lecz jest to jawnie wredne :slight_smile: (tym bardziej ten copyright)

Kiedyś wchodząc na jeden z amerykańskich serverów (z polskiego IP nie dało rady tam wejść) znalazłem do zassania pierwsze strony jak ich podstrony, a rozchodzi się o banki itp.

Można było sobie pobrać strony np. polskich, czołowych banków czy znanych stron i wykorzystać w wiadomym celu… :twisted:

W podobny sposób jak D-P (podróbka) wykupić domenę, stronę i czekać, aż “twoja stara” pomyli się z jedą literką w adresie i wejdzie na stronę kogoś kto otrzyma hasła oraz loginy do faktycznego konta.

O tym też mało osób wie i należy przestrzegać :!:

Po znajdować do ściągnięcia ? Wystarczy użyć chodź by w chrome zapisz jako (ppm na stronie), wybrać kompletną stronę :slight_smile:

Zmieniasz tylko cel formularzy na swój php. Zapisujesz hasło do bazy danych + wyświetlasz informację o błędzie i prośbie ponownego podania hasła (w razie błędu usera za pierwszym razem)

Nawet Polacy w Internecie są kupe lat za… Stare patenty, jak oszukać klienta doznają reinkarnacji w Polsce oraz innych krajach trzeciego świata. Nie tylko w Internecie.

Rozczarowane kraje już zdążyły zabezpieczyć się prawnie na takie coś.

Rozbawiło mnie to, że ktoś tam (wyczytałem) zarejestrował się na Urząd Skarbowy i napisał “-niech ich nękają o zapłatę”. :lol: