Zakup konsoli PS4

Zastanawiam się nad zakupem PS4. Byłem dzisiaj w Tesco i widziałem PS4 Black z 500 GB za 1299. Opłaca się? Jaki model warto zakupić?

Warto dorzucić 300zł i kupić od razu z grą Star Wars  Battlefront. Wtedy chociaż masz coś na start. Jak dobrze poszukasz to jeszcze znajdziesz ofertę z PS Plus na jakiś okres czasu. Warto, bo masz nowe gry co miesiąc do tego rozgrywka online i zniżki w PS Store. Jest teraz akcja podwójne rabaty jak masz PS PLUS. Ewentualnie kupić samą konsolę, wykupić psplus i zrobić zakupy w PS Store. Można dużo zaoszczędzić. Co do modelu konsoli to szukaj całej matowej. Te modele są z poprawionym środkiem. 

Byłem dzisiaj w Biedronce i była konsola PS4 1 TB Ulitame Player z 3 grami: Bloodborne, The Last of Us, God of War III za 1699 zł. Opłaca się?

W Euro za 1799 zł + 5 gier http://www.euro.com.pl/konsole-playstation-4/sony-playstation-4-1tb-uncharted-kolekcja-nathana-drake-a-god-of-war-iii-remastered-the-last-of-us-remastered.bhtml#opis

około msc temu w Biedronce była lepsza oferta z grami za tą samą  cenę , ale myślę że i tak warto