Zawieszanie się Office 2007 przy próbie zapisu dokumentu

Mam problem z officem 2007 na jednym z komputerów. Przy próbie zapisywania dokumentów w wordzie program się zawiesza po czym wyskakuje okienko „Odzyskiwanie programów pakietu Microsoft Office” gdzie mam do wyboru zakończ teraz lub anuluj. Po kliknięciu zakończ wyskakuje okienko do przesłania raportu o błędach po czym program się wyłącza.

 

Co próbowałem z tym zrobić:

·         Próbowałem zaktualizować zarówno system (Windows XP) jak i samego Office (SP2, SP3)

·         Próbowałem opcji naprawy pakietu z płytki dołączonej do pudełkowej wersji pakietu

·         Próbowałem użyć narzędzia Microsoft Office – Diagnostyka pakietu Microsoft Office.

·         Próbowałem przeinstalować cały pakiet – deinstalując go uprzednio 2 metodami (przez dodaj i usuń programy oraz przy użyciu MicrosoftFixit50154 dostarczanego przez Microsoft)

 

Żadne z tych rozwiązań nie pomaga.

 

Po utworzeniu nowego konta użytkownika Windows problem znika. Logując się na to nowe konto pakiet działa tak jak powinien (nie zawiesza się przy próbie zapisu). Tak więc problem wydaje się być po stronie plików lokalnych użytkownika, pytanie co dokładnie go powoduje.

Niestety nie mogę przenieść plików z jednego konta na drugie ponieważ na domyślnym koncie są rzeczy których nie da się przenieś w łatwy sposób.

Spróbuj chkdsk.