r   e   k   l   a   m   a
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
haker10

Aktualizacja Windowsa 8 do 8.1.

Napisano (edytowany)

Witam,

od wczoraj posiadam nowego laptopa z wgranym Windowsem 8. Mój problem polega na zaktualizowaniu jego do Windowsa 8.1. W Sklepie Windows nie widzę aktualizacji, w ustawieniach komputera również jest niewidoczna. Gdzieś czytałem, że za darmo możnabyło aktualizować Windowsa do stycznia. Jak to jest naprawdę? Czekam na rady. Dzięki z góry. :)

Edytowano przez haker10

witam aktualizacja w sklepie pojawi się gdy zainstalują ci się w systemie wszystkie wymagane do jej instalacji aktualizacje i łatki więc trochę cierpliwośći pozdrawiam !

Nie jest wymagana pełna aktualizacja systemu. Zainstaluj tylko te 2 aktualizacje KB 2871389 i KB 2917499. Zrób restart i powinno zadziałać.

@ MrBeckham666

Jeżeli nie ma ustawione Windows Update na automatyczne aktualizacje, tylko sam decyduje o tym, to nic mu się nie zainstaluje bez jego wiedzy. Więc nie koniecznie muszą się same zainstalować.

..

Mam ustawione Windows Update. Podczas włączania komputera wyświetla mi, że zostanie on wyłączony za 2 dni w celu pełnej aktualizacji. Poczekam, zobaczę co się stanie. Dzięki za pomoc wszystkim. :)

Mozesz go uruchomić ponownie już teraz. komunikat, że zostanie wylączony za 2 dni oznacza, że aktualizacje zostały pobrane, ale zostana zainstalowane przy następnym uruchomieniu, które za 2 dni nastąpi automatycznie czy tego chcesz, czy nie. W wysuwanym pasku po prawej powinieneś mieć Ustawienia -> Zasilanie -> "zaktualizuj i uruchom ponownie" i/lub "zaktualizuj i zamknij"

Wszystko przebiegło pomyślnie. Od dzisiaj pracuję na Windowsie 8.1.

Pozdrawiam. :D

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0