Alternatywa BlueSoleil

Witam…

Mam problem danego kalibru… Zakupilem ostatnio sluchawki “Media-Tech CALYPSO BT ( MT3526 )”… Swietnie dzialaja - bomba… (nie robie reklamy [-X ale jestem z nich wyjatkowo zadowolony :smiley: ) wszystko ladnie dziala polaczenie z telefonem jest natychmiastowe ale problem pojawia sie kiedy przychodzi je podlaczyc do komputera (oficjalny cel zakupu)… niby polaczenie przez program BlueSoleil jest znakomite aczkolwiek legalna wersja testowa (jak wiekszosc wie) dziala jedynie do momentu przekroczenia limitu 5MB co podczas sluchania muzyki jest dosc “upierdliwe” bo program po prostu wyswietla ze “sorry wlacz mnie jeszcze raz to posluchasz dalej” co daje dosc zalosny rezultat… przyznam szczeze ze probowalem jakis trickow crackow itp (czego nie polecam [-X ) ale efekt byl podobny - program sie wieszal albo wcale nie uruchamial… Zakupu programu uwazam za sesowny ale warto poszperac moze znajde cos legalnego za “free”… :wink: Uzywam adaptera “OMEGA USB BLUETOOTH BT-140 MICRO v2.0” + Windows XP proby polaczenia “na sile przez windowsa zakonczyly sie fiaskiem”… Wiec tutaj sie rodzi moje pytanie czy istnieje podobny (legalny !) program do obslugi innych urzadzen bluetooth dzialajacy na podobnej zasadzie… ![-o<

cześć ja korzystam z programu WIDCOM jest w pełni PL i bez ograniczeń wpisz w google a napewno znajdziesz -pozdrawiam

Najlepsza alternatywa to właśnie aplikacja WIDCOM. :slight_smile:

Pozdrawiam

:help: Wszystko ok dostalem go razem ze sluchawkami w starszej wersji (aktualna dziala niewiele lepiej :expressionless: ) ale wyglada to tak… instalacja wykrywanie laczenie wszsyko bezblednie… problem sie pojawia z przesylaniem dzwieku… sterowniki dzwieku czuc ze sie zmieniaja bo wzmacniacz cichnie ale w sluchawkach nihuhu… ale tu jest ciekawostka ze klawisze sluchawek (multimedialne) dzialaja i zmiana utworu nie stanowi problemu… (aplikacja BlueSoleil dzialala poprawnie wszystko bylo ok) wiec to nie jest problem ze sterownikami dzwieku ani adapterem… wiec co jest nie tak?? ![-o<

Dodane 24.08.2009 (Pn) 1:21

Nie wiem w jaki magiczny sposob ale wreszcie mi sie udalo… :stuck_out_tongue: wielkie dzieki za pomoc… ratunkiem okazala sie aplikacja WIDCOM jak bylo wspomniane wczesniej… fakt faktem zrobilem reinstal systemu ale tym razem nic nie zmienialem w ustawieniach robilem tak jak kazali nie wchodzilem nawet we wlasciwosci (nie myslcie ze cos sam spier******* bo zajmuje sie obsluga dzwiekowa imprez muzycznych :-({|= bawie sie ze sprzetem estradowym a pokonaly mnie glupiw sluchawki :glupek2: )… ale konieczna byla zmiana urzadzenia domyslnego we wlasciwosciach systemu “panel sterowania – dzwieki i urzadzenia audio – zakladka audio”… sluchawki po prostu widocznie musialy sie rozpedzic bowiem glos dzialal dopiero po dobrtch 3-4 min :stuck_out_tongue: nastepnym razem dam no nich wiecej wegla… :rofl:

Watek uwazam za zamkniety… chyba ze ktos ma jeszcze jakies ciekawe pomysly lub programy… :eating:

Zamieszczam link do aplikacji z ktorej mi sie udalo (wlasny upload jak zgasnie - piszcie chetnie reupne) …

http://rapidshare.com/files/270712814/D … R.rar.html

Hej,

możesz zrobić upload tej aplikacji?

z góry dzięki,

S.