Komp i pytania

Witam,

mam komputer Medion 8800 Titanium i mam pytania.

  1. Mam kartę do telewizji, kupiłem małą antenę wszystko oki tylko… bez dzwięku Co z tym można zrobić???

2.Moglibyście ocenić mój komp pod względem wydajności w grach itp.

3.Gdy kupie dodatkowy 1 gb ram to bedzie widoczna różnica??

  1. Mam procek dwórdzeniowy Intel Pentium D 830. Czy mogę naprzykład coś instalować lub kompresować a w tym samym czasie np. siedzieć w neci?? I jak działają 2-rdzeniowe procki.

Z góry dzięki!!

Pozdr!

Aha konfiguracja sprzętu na dole w opisie.

To twój pierwszy komputer prawda ?

Dodaj jeszcze opcje w ankiecie “nie” bo taką bym zaznaczył

Temat lekko bezsensowny. Brakuje mi w sondzie odp. jest do bani albo cuś w tych klimatach… A dwurdzeniowe procesory pracują po prostu jak 2 procesory. 1GB ramu może wykorzystasz a może nie w zależności co robisz na tym kompie. Jak do grania to jak nie masz na co innego wydać kasy to kup ram…

  1. Ta karta do najpopularniejszych nie należy. Trzeba było wybrać coś bardziej sprawdzonego np. GF 6800 :wink:

  2. Jaki masz zasilacz ? Bo ja na przykład zamiast gniazd, których nigdy nie będę używał, wolałbym mieć mocniejszy zasilacz.

  3. Jeśli gry będą obsługiwały 2-rdzeniowe procesory, to poczujesz wzrost wydajności.

Ta karta jest znośna, jest montowana tylko w komputerach składanych przez firmy (tylko nie pamietam jakie). Jako oddzielnej jej niedostaniesz.