Antywirus na Windows 7

Witam chciałbym w tym temacie zapytać się was który z dwóch antywirusów (Panda , Kaspersky) jest lepszy na system Windows 7. Posiadam obecnie wersje RC tego Windowsa. Który według was jest lepszy? chodzi mi o przede wszystkim który mniej zabiera RAMU i jest najbardziej efektowny w szukaniu wirusów.

Kaspersky - kaspersky-internet-security-2009-tak-czy-nie-t337530.html

Kaspersky

Jeśli mogę coś wtrącić - KIS to syf…

po zainstalowaniu i uruchomieniu ponownie komputera system wiesza się na logo Windwos “Trwa uruchamianie systemu Windows”. I stoi ponad pół godziny.

Próbowałem kilka razy, dwóch różnych wersji… bezskutecznie.

a mogę polecić coś z poza tych dwóch? używałem bardzo długo Avira AntiVir i sprawowała się wyśmienicie pod Win7, jest szybka i nie spowalnia kompa, a teraz używam Microsoft Security Essentials i też jest to dobry program mimo, że narazie to beta

Jeżeli z innych niż wypisane to ja polecam NIS 2008. NA początku instalacji wywala że jest niezgodny z sevenem, ale można zaznaczyć tryb zgodności i się normalnie instaluje i potem normalnie chodzi jak na każdym innym systemie.

ja używam eset 4 i działa bez problemu

A ja latam na Avaście i jest git :slight_smile:

Eset smart security… nie ma się co pytać nawet.

Ja też polecam Eset Smart Security , właśnie wracam do niego z nie spisującego się Kaspersky Internet Security 2010 v9.0.0.459 :wink: