Autoodtwarzanie nie działa poprawnie

Witam.

Bardzo bym prosił o pomoc. Konkretnie: zauważyłem właśnie, że autoodtwarzanie przestało widzieć pliki *.exe, w uruchamianych płytach. W sensie- zawsze pokazywała się opcja uruchomienia pliku wykonywalnego. W tej chwili tylko otwórz folder i przeglądaj obrazy.

Sprawdzałem w systemie WSZYSTKO, i jest ok. Zgooglowałem też temat, ale niestety odpowiedzi nie znalazłem, próbowałem wykorzystać to co znalazłem, między innymi na hotfix’ie, ale nic z tego. Bardzo bym prosił o poradę.

Dodam,że to na pewno nie sprawka wirusa. Mam GData IS 2011, i system przeskanowany, czysty.

http://www.rizone3.com/ wybierz program DVD repair mialem podobny problem i mi pomogl

Dzięki Ci bardzo :slight_smile: pomogło :smiley:

jesli miales na kompie panda cloud to pewnie jej sprawka :smiley: pozdrowienia

No właśnie po Cloudzie mi się takie jaja zrobiły. Niech to będzie ostrzeżeniem dla wszystkich, mimo, że AV całkiem dobry jest. Jeszcze raz dzięki za pomoc :slight_smile:

Panda dezaktywując autoodtwarzanie chroniła cię przed wirusami które w ten sposób się przenoszą. Wiec to nie wada a zaleta :wink: .

Odznaczyłem tą opcję. Więc to akurat nie to. Po prostu zrobiła burdel w systemie.