BATCH - Wysyłanie Maili Oraz Ustawianie Tła Pulpitu

Witam Potrzebuje Kodu do:

 

Dlatego też proszę zapoznać się z tym tematem: Poradnik zakładania i edycji tematu

A następnie, korzystając z przycisku Edytuj i opcji Użyj pełnego edytora , dokonać korekty tytułu, tak aby konkretnie mówił o problemie.

W przeciwnym razie temat trafi do Kosza.

  1. Emaile wysyłasz pod warunkiem że masz klienta poczty E-mail, który obsługuje linię komend.
  2. Plik tapety ukryty jest w AppData. Musisz go skopiować pod odpowiednią nazwą na początku usuwając stary.

a jaki to może być ?

sorry że tak sie pytam ale nie wiem

:confused:

A) Ten kod nie jest za dobry

Polecam trochę zapętlić i zrobić dodawanie zamiast tak zwiększać plik. Rozumiem że to wirus. Dlaczego kopiujesz zawartość dysku C do pliku $#VIRUS#$.txt? Akcja taka się nie powiedzie.

http://wklej.org/id/1322950/

Pozostało dodać wysyłanie maili i skopiowanie tapety na C\TAPETA.BMP. Format bitmapy 28-bitowej!

B) Przykładowo MUTT: http://www.mutt.org/

C) Jak ,średni" to za skrypt ode mnie masz jedynkę :confused:

tten kod to niedziała ! z wkleja ponieważ gdy wziąłem go to mi od razu sie wylaczylo po press any

C) Takiego ostatniego czegoś Nie Znam !

http://wklej.org/id/1323564/

kod tego mutt’a jest poprawny dałem tytuł ale program ma coś tam napisane i …NOT FOUND tak tylko zobaczyłem bo od razu okienko sie wyłącza

A) Mutt musi być zainstalowany (ewentualnie podmiana w kodzie i pozostawienie plików mutt w tym samym katalogu (ewentualnie ukryj i na czas działania programu odkryj.))

B) Sory nie dałem echo %ats%, a ustawianie zmiennych %s% i %ats% było po przejściu. Małe niedopatrzenie. http://wklej.org/id/1323645/

C) Skrypt musi być uruchomiony jako administrator!

D) Przykładowy output: imie:Jan nazwisko:Kowalski login:jkowalski haslo:jkowalski

Nie wiedziałem który skrypt więc twój otworzyłem jako administrator i jest dobrze.

Jak Włączam bez uprawnien administratora to wyskakuje mi ( w paincie zmienilem tlo poniewaz bylo przezroczyste bo juz sie zamykalo ) rs4zsm.png

Uprawnienia administratora są wymagane. Bez nich nastąpi błąd, gdyż skrypt nie ma uprawnień do przenoszenia plików na twardy dysk i ich ukrywania

A i w batchu masz małe możliwości, a już poziom twojego skryptu był trochę straszny, bo wszędzie spacje i sam robiłeś pokazywanie co zajmuje więcej czasu na tworzenie.

A javascript w batchu? Prosta sprawa.

Tworzysz plik js np. xx.js

Wpisujesz w nim np.

alert = function(s){WScript.Echo(s)} 

var arg = WScript.arguments(0) 

alert(arg.toUpperCase() + " now upper case")

I w batchu wpisujesz: C:\Windows\wscript.exe .\xx.js “Jablka i banany”

 

JS Nie Działa Bo Nie Może Tego Odnaleźć.

" Jablka i banany " ?

 

 

 o co chodzi ?

To był przykład z forum angielskiego.

C:\Windows\System32\wscript.exe .\xx.js “Jablka i banany” lub C:\Windows\SysWow64\wscript.exe .\xx.js “Jablka i banany” (żależy od wersji systemu (32bit lub 64bit))

Ścieżka\Do\wscript.exe Ścieżka\Do\Pliku\JS “Argumenty dla JS”

Masz stworzony plik js?

Mam JS. ale jest błąd sam zobacz jaki  post-256892-0-14924400-1396810039_thumb. i nie wiem czy z JS wszystko dobrze to jest ten sam kod ale usunąłem spacje bo myślałem że z tym problem wiersz 2 litera 1.

POMOCY !

Spróbuj z kodem

alert("Javascript works!")

Już działa !. zrozumiałem że JS ma działać jako komunikat ale użyje VBS bo chce zmienić tytuł/ …

Przejdźmy do e-maili.

Z tego co wiem za pomocą CMD nie da się wysyłać e-mail’ów.

Zamiast tego możesz Batchem stworzyć plik tekstowy (z hasłem i loginem) który zostanie wysłany przez inny program który uruchomi batch.

 

Tworzenie pliku tekstowego:

echo ZAWARTOŚĆ PLIKU TXT > NAZWA.txt

 

Otwieranie programów:

start NAZWA PROGRAMU. exe

@nolokon, jak że nie można wysyłać emaili w batchu? Wystarczy klient poczty obsługujący linie komend. 

@Piesek64, ale to nie jest czysty batch, mi chodzi o jeden plik NAZWA.bat bez dodatków.

@nolokon, mi chodzi o jeden czysty plik ! mogę powiedzieć że to jest mi już niepotrzebne, ale przyda się bo muszę zrobić autobota żeby wysyłał e-maile do użytkowników np. że został zbanowany lub np. zabrano mu punkty itd…

 

Tworzenie Umiem !

Otwieranie Umiem !

No to będzie ciężko, też lubię BATCHa ale nie da się nim zrobić wszystkiego :confused:

Spróbuj C++ albo poszukaj już zrobionego programu.

A tak po za tematem, tworzysz fajną gierkę czy już zrobiłeś i szukasz bota? ; p

Stworzyłem Kolorowanke W C++ / Jaką Grę Polecasz Na Acer Aspire E1 ? Do Pobrania 

var player = new Array();
//var counter = 0;
function playerReady(obj) {
var id = obj['id'];
var version = obj['version'];
var client = obj['client'];
//console.log('the videoplayer '+id+' has been instantiated');
player[id] = document.getElementById(id);
addListeners(id);
};
 
function addListeners(id) {
if (player[id]) { 
player[id].addModelListener("STATE", "stateListener");
} else {
setTimeout("addListeners()",100);
}
}
 
function stateListener(obj) { 
//possible states IDLE, BUFFERING, PLAYING, PAUSED, COMPLETED
currentState = obj.newstate; 
previousState = obj.oldstate;
//console.log('current state : '+ currentState + ' previous state : '+ previousState );
    
//find out what title is playing (or id of the file)
var cfg = player[obj.id].getConfig();
var plst = player[obj.id].getPlaylist();
 
//decide if the counter needs updating and then 
//update in the db with ajax request
var decision = false;
if (((currentState == "PLAYING") && ( (previousState == "BUFFERING") ||(previousState == "COMPLETED")))) {
decision = true;
}
 
if(decision) {
var ajaxString = "file=" + escape( plst[cfg["item"]].file );
jQuery.ajax({
type: "POST",
data: ajaxString,
url: "http://www.kolorowankionline.net/index.php?wt-stat=true"
}); 
}
}