Bezpłatny serwer i hosting na stronę www

Cześć wam ;))

Od dłuższego czasu zajmuje się fotografią, mam kilkanaście dobrych zdjęć które fajnie by wyglądało w portfolio na własnej stronie.

Jako, że teraz nie przewiduje zysku ze zdjęć itp. to szukam jakiegoś taniego serweru z hostingiem… Domyślam się, że nie znajdę niczego za free z adresem typu: www.onet. pl tylko będzie coś przed nazwą strony… Jaki serwer polecacie do strony i hosting zupełnie za darmo? Nie chce kurcze płacić stówe za rok… jeszcze nie teraz.

Jak strona ruszy to jak będę mógł przenieść ją na zupełnie nowy (pewnie już płatny) serwer? (np. home.pl) I czy poprzednia strona będzie jeszcze istnieć w sieci czy zostanie usunięta?? Za bardzo się nie znam na webmastertingu i nie ukrawam, że przydała by mi sie pomoc :wink:

Z bezpłatnych nie jestem wstanie doradzić nic, ponieważ unikam ich szerokim łukiem, ale z płatnych, tanich, mogę polecić przetestowany przeze mnie hosting

http://webd.pl/1?utm_expid=917340-7

najtańszy 40zł/rok (3zł miesiąc)

jak poprzednią stronę usuniesz, to nie będzie już widoczna w sieci :slight_smile:

Z darmowych hostingów polecam cba.pl. Sam z niego korzystam. Jeśli myślisz przyszłościowo to warto sobie wykupić także domenę np. .eu czy .pl bądź jakąkolwiek inną. Wtedy będziesz miał zamiast twojastrona.cba.pl np. twojastrona.pl.

Darmowa domena: dot.tk (będziesz miał nazwę np: mojastrona.tk)

Darmowy hosting: Google Apps a w nim picasa

ok poradziłem sobie i zrobiłę sobie steone na serverfree. Jak na razie jestem zadowolony :wink: