Błąd c0000013 podczs podłączania czyt. kart pamięci

Podczas jak podłączam czytnik kart pamięci to wyskakuje mi błąd beztytuupv8.th.jpg , poklikam pare razy w anuluj i normalnie sie pokazują dyski w “Moim komputerze” i moge kopiować itp… Za którymś razem podłączyłem czytnik i pokazała śię chmurka, że “Urządzenie może działać szybciej” i wtedy ten błąd się nie pokazał. Wie ktoś o co tu chodzi??

http://www.consumingexperience.com/2007 … ssing.html

A mógłbyś to na j.polski przetłumaczyć, albo napisac o co chodzi, bo angielskiego zbyt dobrze nie znam.

Wpierw proponował bym przeinstalowanie sterowników.

W skrócie o co tam chodzi:

Ogólnie, wygląda na to, że problem pojawia się wskutek działania malware, aktualizacji pochodzącej/-ych z windows update, innego oprogramowania lub też niewłaściwego odinstalowania/zainstalowania jednego z programów (HP, Norton, QT).

Jeżeli występuje ów komunikat to należy:

  1. przeskanować komputer na obecność wirusów, robaków itp. (należy przy tym użyć różnego typu skanerów),

  2. sprawdzić litery przyporządkowane dyskom i ewentualnie dokonać ich modyfikacji (w większości przypadków działa),

  3. odinstalować sterowniki od fdd,

opisane jako - “robisz to na własne ryzyko”

“rightclick My Computer, choose Properties, Hardware, Device Manager, expand both Floppy Disk Controllers and Floppy Disk Drives, rightclick Standard floppy disk controller and Uninstall, and do the same Uninstall for Floppy disk drive if necessary”

  1. jeżeli posiadasz jedną z tych aplikacji (QT, Norton, HP) to należy zaktualizować.

Niewiem czy to od tego, ale odłączyłem i podłączyłem FDD i problem ustąpił, ale dzięki za pomoc. Pozdro