Błąd gadugadu. Nie mogę z niego korzystać na moim komputerze

Może ktoś mi napisać dlaczego tak jest? Od dłuższego czasu korzystam z tlenu, ponieważ gg nie działa. Ściągam program gg ze strony. Instaluję go. Gdy uruchamiam pojawia się :Błąd MFS02 program wykonał nieprawidłowa operacje i nastapi jego zamkniecie. Czy chcesz ponownie uruchomić gadu-gadu z domyslnymi ustawieniami? Klikam Tak. I wyskakuje drugi komunikat : uszkodzona instalacja programu. Zainstaluj program ponownie lub ściagnij nowa wersje. I za kazdym razem jak to zrobie - ten sam komunikat się pojawia. Czy ktoś jest w stanie mi pomóc? Nie wiem czy to dobry dział, proszę o przekierowanie jeśli nie.

Proponuję pousuwać wszelkie pozostałości po GG z dysku i rejestru i dopiero po tych zabiegach ponowna instalacja po ściągnieciu instalki.

Paranoid

Proponuję wpierw całkowicie usunąć GG

następnie przeczyść rejestr np. jv16Power Tools,

zainstaluj ponownie GG…

Piszesz, że używasz też Tlena, wyczytałem na którymś forum, że problem GG z tym błędem ustąpił po odinstalowaniu Tlena, być może jest tu jakieś sprzężenie, ale tego na pewno nie wiem…

Pozdrawiam

ten błąd wyskakuje wtedy gdy zepsują się ustawienia jakiegoś profilu…

jeżeli masz win xp to powinieneś wejść w mój komputer i tam w pliki twojego konta w windows’ie w których jest folder gg z profilami…

żeby nie było problemów wypada je usunąć opcjonalnie skopiować jedynie plik archiwum.

wystarczy zreinstalować gg i jest ok

-jeśli i tak nie działa to wywalić jak wcześniej profile, odinstalować gg i usunąć wpisy w rejestrze:

wgrywasz program regcleaner i tam w 1 zakładce wywalasz wpisy gg z rejestru (są 3)

też miałem podobny problem… :wink:

pzdr

Wielkie dzięki! Jeszcze nigdy się na Was nie zawiodłem :). W sumie nie jestem tu długo ale już wiele razy mi pomogliście. Pozdrawiam! :twisted: