Błąd z otwieraniem folderu (explorer.exe)

Witam. Niestety nie udało mi się zarejestrować do innych for, dlatego muszę zapytać tutaj. Nadmieniam, że czytałam Google. Mam problem z explorerem.exe Otóż od jakiegoś czasu, gdy próbuję wejść do katalogu ze zdjęciami wyświetla mi się taki error:

explorerd.jpg

Robiło się tak niedawno, zatem zrobiłam format. Ale niestety robi się tak dalej. Próbowałam już wszystkiego - defragmentowania, Ccleanera, skanowania Esetem (nie ma wirusów, trojanów ani rootkitów), robiłam też logi Combofixem i Hijacthis:

http://sites.bplaced.net/HJ.txt

http://sites.bplaced.net/combofix.txt

Mam Windows XP SP3, wcześniej miałam inną wersję, teraz też instalowałam inną wersję bez żadnych modyfikacji, mimo to explorer robi problemy nadal. Gdy to okienko, co dałam na screenie wyskakuje i kliknę zamknij, to system wiesza się na parę sekund i znika na dole pasek. Potem już wraca do normy, ale katalog ze zdjęciami zamknie się. Dzieje się tak również na podłączonym do usb aparacie, czy pendrivie. Bardzo proszę o wszelką pomoc i poradę. Nie wiem już co to może być.

Instalowałeś jakieś dodatki do windowsa (zmiana wyglądu) >

Instalowałaś - jestem kobietą. Nie, nic nie robiłam. Jestem świeżo po [kolejnym] formacie, który w ogóle nie przyniósł w tym względzie skutku. Jeszcze trochę i przejdę na Linuksa ![;

Też tak miałem ale jakoś udało mi się z tego wyjść. Spróbuj tak:

PPM na Mój komputer --> Właściwości --> Zaawansowane -> Wydajność --> Zapobieganie Wykonywaniu danych --> wybierasz “Włącz funkcję DEP dla wszystkich programów oprócz tych wybranych poniżej” i zaznaczasz ptaszkiem “Eksplorator Windows”. Mam nadzieję że pomoże :slight_smile:

Karolinah , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Przykro mi, ale nie potrafię bardziej sprecyzować tematu. Nie wiem, co miałabym jeszcze ta dopisać??? Mam problem z explorerem i taki temat dałam. Włączyłam tą funkcję DEL choć nie wiem, do czego ona służy i chyba to działa. Na razie nie pojawia się to okienko ze screena.

Moderator dał odnośnik do pouczającego tematu. Każdy szanujący się użytkownik forum DP zapoznał się z tym tematem oraz regulaminem :slight_smile:

Czytałam owe odnośniki, ale nie wiem jak zmienić nazwę tematu na coś innego (?) Aż tak pomysłowa to nie jestem. Mimo to problem rozwiązany, zatem temat można zamknąć. Dziękuję za pomoc!


Zmieniłam temat na taki, jaki jest ale nie wiem czy to o to chodzi. Inaczej nie umiem wymyśleć.

Ja bym zmienił na taki: " Błąd z otwieraniem folderu (explorer.exe) "

A moze jakis kodek powoduje ten blad (niema w tym folderze jakiegos filmiku?)

To były zdjęcia, ale już teraz po włączeniu tej funkcji DEP działa, za co dziękuję. P.S. Mam tylko Pobierz ACE Mega CoDecS Pack 6.03 Pro. Temat można zamknąć.