Błąd sterownika? Komputer się zawiesza wyłącza!

Witam Was. Mam oto taki problem. Pewnego dnia po przyjściu ze szkoły załączyłem komputer. Wszystko działa ładnie pięknie, lecz gdy włączam jakąkolwiek grę typu :Lol WWE i wiele innych komputer się zawiesza lub resetuje. Wydaje mi się, że mam coś z “Open GL” ponieważ gdy chciałem zagrać w cs’a to gdy ustawiłem Open GL komputer się zawiesił i reset, ale gdy ustawiłem (poprawcie mnie bo nie pamiętam jak się to pisze) “Software” w ustawieniach cs da się grać, ale grafika jest “zniewalająca” ;(

Co mam robić dzieje mi się tak nawet z taką grą jak MINECRAFT. Proszę o odpowiedz. Dodaje Raport z EVEREST’A

Raport:

http://www.megaupload.com/?d=M0J7E07G

Proszę o pomoc

Dodane 21.12.2011 (Śr) 21:46

Pomocy ;(

Dodane 22.12.2011 (Cz) 21:41

:?:

Hej,

:arrow: Dzieje się tak tylko w przypadku gier? Czy w czasie wyświetlanie pulpitu czy oglądania filmów jest podobnie?

:arrow: Jaką kartę grafiki posiadasz? Jaki system?

Na samym początku proponuję aktualizację sterowników do karty graficznej.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Dzieje się tak tylko podczas Gier! !!

System XP 2002, sp3. Aktualizowałem

Hej,

Komputer częściej się zawiesza czy restartuje?

Co z powyższym? Zresztą podaj całość konfiguracji komputera - procesor, RAM, karta grafiki i najważniejsze - firma i model zasilacza.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Komputer bardzo często się zawiesza a wszystkie dane na temat kompa masz w 1 poście w RAPORCIE!

Karta graficzna Nvidia Geforce 7600GS

Hej,

A nie masz możliwości wyboru ustawienia DirectX?

Niestety, ale producenta i modelu zasilacza w takich raportach nie ma - prośba o uzupełnienie.

Chyba nie bardzo - raport pokazuje sterownik w wersji 6.14.12.9036 - nVIDIA ForceWare 90.36, a ten trudno najnowszym nazwać.

Pozdrawiam,

Dimatheus