Błąd STOP: 0x00000116?

Witam,

Mam taki problem. Korzystam sobie z kompa i nagle ekran robi mi się czarny a po jakimś czasie taki oto blue screen:

blue%20screen.jpg

Wie ktoś jak to naprawić.? Posiadam najnowsze sterowniki do karty graficznej.

Czy masz możliwość uruchomienia kompa w jakimkolwiek trybie?

Tak mogę wejść do trybu awaryjnego i normalnego. Jak wejdę na tryb normalny to po jakimś czasie wystatuje mi blue screen, który jest powyżej

To jest problem z sterownikami nVidia, szeroko opisywany w Google, odinstaluj te które masz i zainstaluj starsze, zobacz czy problem będzie nadal występował.

Jak zainstalowałem sterowniki do grafiki z 2009 roku to na razie nie wyskakuje mi ten blue screen. Dam znać jakby się pojawił w tym temacie.

Spoko :wink: , tylko jedno “ale”, pisząc “starsze” miałem na myśli wersję, która była wydana przed stwarzającymi problemy, jednak jeżeli wszystko Ci odpowiada to ja też nie widzę problemu, jedna rada, obserwuj wydawanie sterowników dla Swojej karty, jeżeli wyjdą z numerkiem wyższym niż te, które stwarzały problemy to osobiście zaryzykowałbym instalację najnowszych.

Mam taki sam problem lecz zmiana sterownikow narazie nie pomogla. Sa jakies inne rozwiazania czy karta graficzna padla? Komputer uzytkuje przez 3 lata.

Ja słyszałem, że to może być uwalaona grafika. Podmień ją na inną.