BlueScreen - Google Chrome - Router - Windows 7 x64

Witam, ostatnio (od zainstalowania Google Chrome 6) bez przerwy borykam się z następującym problemem: Dzieje się to w zależności od połączenia z routerem (mam laptopa), np.: kiedy się resetuje i ponownie go włączam to przy zamykaniu Google Chrome mam bluescreen’a. Sprawdzałem tyle różnych rzeczy, ale nie mogę sobie z tym poradzić. Ostatnio nawet kiedy z łączem wszystko jest ok… nadal się resetuje. Przeinstalowywałem Google Chrome, Visual C++ i nie dało to żadnego efektu.

Szczegóły w dzienniku zdarzeń:

Nastąpił ponowny rozruch komputera po operacji wykrywania błędów. Wyniki tej operacji były następujące: 0x0000003b (0x00000000c0000046, 0xfffff80002cae034, 0xfffff88006b4e0b0, 0x0000000000000000). Zrzut zapisano w: C:\Windows\MEMORY.DMP. Identyfikator raportu: 100210-37908-01.

Jeśli coś jeszcze mam przesłać. Proszę pisać. Na prawdę… strasznie uciążliwy jest ten problem. Bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu go.

Spróbuj aktualizacji sterowników.

Jakich dokładnie sterowników? Do karty graficznej mam na pewno aktualne z http://www.laptopvideo2go.com a co do innych, to nie wiem. Jakieś propozycje? Mam Sony Vaio AR71s i z tego co wiem to Windows 7 x64 nie jest oficjalnie wspierany przez Sony. Ale nigdy nie miałem takich problemów z systemem… W7 zawsze sprawował się doskonalne, to od czasu update do wersji 6. Próbowałem też wydanie beta 7 i jest tak samo.


Pobrałem aktualizację wszystkich sterowników poprzez drivermax i nadal pojawia się bluescreen…