Brak bluetooth - Y580

Witam, po aktualizacji z windowsa 8.1 nie mam dostępu do bluetootha. W menedżerze urządzeń nie wyświetla się żaden brakujący sprzęt, Instalowałem sterowniki od niego z pod ósemki, niestety bez efektu. Spróbuje jeszcze wrzucić same drivery od wi-fi, ale martwi mnie fakt, że w menedżerze niczego nie ma… Laptop to Lenovo Y580, Win 10 Pro N x64.

Miałem podobny problem. Jeżeli wyłączyłeś bluetooth w Windows 8.1 i zaktualizowałeś do WIndows 10 to w 10 bluetooth nie będzie działał i nie będzie można go włączyć. 

nie! to jest najprawdopodobniej spowodowane brakiem sterownika ja tak miałem

 

 

Ja też instalowałem sterowniki ale nie dało się ich zainstalować bo nie wykrywało żadnego podłączonego sprzętu. Trzeba było wrócić do wcześniejszej wersji i włączyć sprzęt. 

u mnie było tak że był sterownik ale nie działał to znaczy, że w menadżerze urządzeń musiałem skanować w poszukiwaniu sterownika ktury się znalazł. można sprawdzić

który* :slight_smile:

 

Ja skanowałem i nie było w ogóle widocznego czegoś takiego jak nieznane urządzenie. Nic, kompletnie nic.

mam olśnienie a może to wina starego sterownika bo można sćiągnąć z tutejszej strony driver booster i on zaktualizuje i może będzie działać

 

 

w innym przypadku to nie sterownik :confused: