Brak guzika 'Dalej' - reinstalacja programu COREL X5

Witam wszystkich użytkowników!

Mój problem polega na instalacji Corela X5

Opisze dokładnie:

Kilka m-cy temu zainstalowałem Corela X5 – zainstalował się bez problemu jednak 2 dni temu wystąpił problem z uruchamianiem się programu (uruchamiał się, ale zanim cokolwiek dało się zrobić to się ‘zawieszał’). Dało się uruchomić ale tylko poprzez uruchomienie jakiegoś pliku .cdr.

Wtedy chciałem odinstalować i zainstalować ponownie jednak pojawił się problem. Nie dało się odinstalować bo w kreatorze instalacyjnym /deinstalacyjnym nie pojawia się guzik dalej/next. Można wybrać opcje: zmodyfikuj, napraw, usuń ale nie ma guzika dalej. Enter też nie działa. W tym momencie poza wybraniem opcji napraw, usuń działa też guziczek anulujący/zamykający [X]. Po wybraniu tej opcji przechodzi do okienka z komunikatem. „System nie został zmodyfikowany. Aby dokończyć instalacje… Kliknij przycisk ZAKOŃCZ aby zakończyć pracę z kreatorem”. Na dole pojawia się guzik (nie pisze na nim zakończ a powinno) pyzatym ten guzik nie działa.

Znalazłem różne programy które deinstalują programy oraz czyszczą rejestr (jv16 PowerTools 2010) jednak przy ponownej instalacji Corela nadal jest ten problem bo instalator wykrywa że poprzednia wersja jest już zainstalowana.

Myślę, że doprowadzenie do takiego stanu aby instalator nie wykrywał, że poprzednia wersja jest zainstalowana ‘rozwiążę’ mój problem przynajmniej do czasu kolejnej deinstalacji (pierwszy raz bez problemu się zainstalował).

System: Windows 7 Ultimate 64bit

Problem z instalacją: Corel X5 (15.1.0.558). Z aktualną wersją pobraną ze strony Corela jest ten sam problem (wykrywa, że jest inna wersja a guziki się nie pojawiają).

Mogę wysłać screena jednak myślę, że dokładnie problem opisałem. (System myślę że jest ok bo z dziesiątkami z innymi programami nie ma problemu).

Pozdrawiam!

k_krzysiek , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif