r   e   k   l   a   m   a

Brak partycji recovery

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

5 postów w tym temacie

Napisano

Witam. Zepsuł mi się dysk twardy w laptopie, oddałem go do serwisu DELL. Po około 7 miesiącach chcę przywrócić system do ustawień fabrycznych, ale nie widzę nigdzie partycji recovery ani programu, którym wcześniej przywracałem - Dell DataSafe Local Backup. Czy tą partycję dell mógł jakoś ukryć, bądź co gorsze skasować? Przepraszam jesli piszę w złym dziale.

Napisano

Jeśli nie masz partycji recovery i nie dostałeś/nagrałeś płyty to pozostaje ci czysta instalacja.

Czy tą partycję dell mógł jakoś ukryć, bądź co gorsze skasować?

Pokaż screena z zarządzania dyskami (zarządzanie komputerem, zarządzanie dyskami).

Napisano

http://zapodaj.net/77916526bf6da.png.html

Hmm, jeżeli pozostaje mi czysta instalacja, to jak pobiorę odpowiednią wersję windowsa i aktywuję go kluczem spod laptopa, to czy wszystko będzie zgodnie z prawem?

r   e   k   l   a   m   a

Napisano

Problem z partycją recovery
fristajlos1212,
2.6. Tytuły wątków należy dobierać w sposób łatwo kojarzący się z danym problemem.
Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Napisano

Ze screena wynika że nie ma partycji recovery.

jeżeli pozostaje mi czysta instalacja

Ja i tak przeważnie instaluję (lub zalecam) czysty system na laptopie który został kupiony z zainstalowanym (preinstalowanym) systemem.

to jak pobiorę odpowiednią wersję windowsa i aktywuję go kluczem spod laptopa, to czy wszystko będzie zgodnie z prawem?

Masz licencję na system w danej wersji (zapewne Home Premium, sprawdź na naklejce pod spodem laptopa) i masz prawo zainstalować system (w takiej wersji jaka posiadasz) na tym laptopie używając klucza z naklejki.

Dodatkowo możesz wykonać kopię aktywacji kopia-aktywacji-systemu-windows-windows-office-2010-t487450.html?hilit=aktywacji#p3070581 (może się zdarzyć że będziesz miał problem z aktywacją systemu).

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0