mBank - konto (wpłaty)

zamierzam sobie założyc konto młodzieżowe i wiem że wypłaca sie kase w bankomacie WBK a jak i gdzie się wpłaca kase?? i jak wypłacić metalową kase bo bankomat raczej nie wyda…

Wszystko masz opisane na stronach mBanku.

Pieniądze możesz bez prowizji wypłacać w sieci bankomatów bzwbk i euronet.

Wpłacać pieniądze możesz w mKioskach i w każdym innym banku, poczcie etc. Niestety za wpłatę na konto pobierana jest prowizja. Nalepszym rozwiązaniem by było, gdyby np. rodzice wpłacali ci na konto przelewem z ich banku - tanie. Jako, że jest to wirtualny bank, to niestety nie posiada rzeczywistych oddziałów do obsługi klienta

Niestety o monetach zapomnij - tylko i wyłącznie banknoty

Żeby było jasne :wink: Prowizja jest pobierana przy wpłatach w innych bankach. Przy wpłatach gotówkowych wykonywanych we “wpłatomatach”, które znajdują się w mKioskach prowizji nie ma.

sdar racja

u mnie w miasteczku takiego mkiosku niie ma :frowning: chyba pozostanie wpłacanie większych sum przez poczte…

przemo86 ja stosuję jeszcze inne rozwiązanie (pomijam, że pracodawca robi przelewy). Mam drugie konto (internetowe) w inteligo i wpłacam gotówkę na nie w oddziale pko coś tam (mylą mi się te pko :slight_smile: ). I robię przelew na konto mBanku za 50 gr - co znacznie taniej wychodzi niż wpłata bezpośrednio na konto mBanku :wink:

Bez prowizji ?

DeViL tak, usługa Inteligo, jest częścią oferty PKO coś tam i wpłata w oddziale banku na konto Inteligo jest bez prowizji. Inteligo nie jest bankiem wirtualnym z prawdziwego zdażenia jak mBank - zresztą większość banków oferuje dodatkowe usługi z dostępem do konta przez www :slight_smile: