Brak polskich znaków w wordzie

Bardzo proszę o pomoc w następującym problemie - nie mogę w wordzie i tylko w wordzie używać polskich znaków. sprówbowałem wszelkich porad. Ja wciskam alt + samogłoska podświetlają mi się ikony paska narzędzi zamiast powstawać polskie znaki. Próbowałem sposobów podanych na forach, ale nic sie nie tyczy mojego problemu. Bardzo proszę o pomoc

Spróbuj z drugim klawiszem Alt.

nie działa. nie mam w wordzie polskiego dla programisty. kurde pomoc. stalo się to ( nie wiem czy przypadek) jak się instalował update javy. A to sie pojawiło podczas ogladania meczu. Mecz dno, a konsekwencje jeszcze gorzej. Help me, mam pilną robotę.

Jakiego masz worda? I system operacyjny.

Sprawdzałeś przywracanie systemu z datą kiedy było OK :?:

Dziękuj bardzo za szybką odpowiedź. Udało mi się rozwiązac problem według wskazówek z innych postów. Usunąłem inne języki i zostawiłem polski programisty. Mam word 2003, nie umiem przywrócić systemu. Wiem, że powinienem, ale nie umiem. Teraz nadrabiam pracę i służe pomocą ( jakby np. ktoś chciał wiedzieć co to znaczy enter albo space :slight_smile:

Tak myślałam. Właśnie zmiana języka w systemie jest najczęstszym problemem przy tego typu problemach. Dlatego zapytałam się o system operacyjny, bo wtedy napisałabym krok po kroku co trzeba zrobić. Skoro dałeś radę, to już nie muszę się produkować. :lol: