Brakujący plik advrcntr2.dll

Co jakis czas system Windows wyswietla brak pliku advrcntr2.dll. Czym to może byc spowodowane i jak odzyskać utracony plik??

Zapewne chodzi o program nero.

To powinno pomóc

http://www.dll-files.com/dllindex/dll-f … ?advrcntr2

jak ściągniesz, to wrzuć go do

Później musisz to zarejestrować

Odpal start --> uruchom -->

wpisz:

restart

Plik znajdziesz tu:

http://www.dll-files.com/dllindex/downl … 0UJjVFUDdX

Masz może Nero ?

Bo mojemu koledze także wyskakuje ten błąd jak Nero uruchamia.

Tak, mam nero, a błąd wyskakiwał własnie podczas pracy Nero i Allplayera. Wielkie dzięki za pomoc.

Więc na przyszłość proszę podawać wszystkie informacje :!:

Jeżeli problem będzie się powtarzać, to reinstal nero na czysto.

Witam :slight_smile:

Mam podobny problem :slight_smile: i bardzo proszę o pomoc.

Kilka dni temu skonczyła mi się wersja dwutygodniowa programu

Nero. Program usunęłam. Nie widzę go kiedy korzystam z opcji - dodaj lub usun programy - wiec sądzę, ze usunęłąm go na dobre :slight_smile:

Od tamtej pory nie mogę załadować zdjęć do programu Picassa -

mam również problem z odtwarzaniem filmów, które zostały nagrane

przy pomocy aparatu fotograficznego z programem TV - Win FAst PVR, oraz problem z Winamp i innymi programami do odtwarzania filmów :frowning: .

Przy próbach ładowania zdjęć, czy odtwarzania filmów pojawia się

komunikat NERO :

This program requires the file advrcntr2.dll, which was not found on

this system.

Uszko- odpowiedź masz na początku tego tematu- ściągnij podany plik i skopiuj go we wskazane miejsce.

A propos problemu- u siebie zauważyłem, że zaczął on występować po tym jak zainstalowałem ponownie Nero (!). Nie wiem jak to możliwe, ale używałem Nero Start Smart. Po jakimś czasie dostałem w prezencie Nero Essentials- więc postanowiłem je wpakować. Nie wiem dlaczego wtedy występował ten błąd. Chyba reinstalacja Nero nie zawsze pomaga :frowning: .

Po ściągnięciu tego pliku ze źródła podanego przez Monczkin jest z powrotem w porządku, aczkolwiek nie musiałem dokonywać zmian w rejestrze.

witam. Ja mam ten sam problem tylko że ja nero nie miałem od dawna. Kiedyś instalowałem bodajże nero 9, ale nie działała poprawnie ( mam viste.) mam taki error: " this program requires the file advrcntr2.dll, which was not found on this system"

pojawił mi sie przy otwieraniu aplikacji i do tej pory nie chce zniknąć. Już widziałem jak ludzie pisali wiele rozwiązań, ale zacznijmy od tego ze ja nie mam zadnego składnika nero. w program files nic nie ma (no chyba że licząc co to jest w : program files/common files/Lib. próbowałem użyć cleanera ale nawet nie wyszkukiwało nero bo po prostu go nie ma. ściągałem także ten plik advrctr2.dll, wrzuciłem go tam gdzie trzeba( windows/system… ) potem uruchamiałem tym kluczem regsvr32 C:\WINDOWS\system\advrcntr2.dll w starcie ( tylko że w viście nie ma uruchom, przynajmniej nie znalazłem) i wyszukało mi ten składnik,ale jak go otwierałem (był on wyświetlony w formie aplikacji) to znów pojawiał sie error. coś w s stylu moduł… został załadowany ale wywołanie funkcji DllRegisterServer nie powiodło się i został zwrócony kod błędu…

jak w końcu jakoś zamknę tą tabelke to zaraz program eksplorator windows przestał działać :expressionless:

Nie wiem już co mam robić. Pomóżcie ![-o<