Brakujacy sterownik po reinstalacji Win7 Toshiba c660d-160

Witam serdecznie 

 

Mam problem ze sterownikiem od internetu . Wszystkie sterowniki już zainstalowałem,ale nie działa mi internet w laptopie ; ( 

Czy może ktoś mi pomóc proszę ? Pobrałem już z drivertoshiba,ale nie działa ;/

Uruchom Menadżer urządzeń (w menu start wpisz devmgmt.msc), kliknij prawym na urządzenie z żółtym wykrzyknikiem, Właściwości, Szczegóły i podaj Identyfikatory sprzętu (kliknij prawym, Kopiuj, wklej np do notatnika, zapisz, przenieś na komputer z internetem i podaj je na forum).

A wiec tak w Other Devices mam 3 żółte wykrzykniki .

 

Ethernet Controller  tu jak klikam szczegóły to napisane jest Resource settings :The device isn’t using any resources because it has problem 

 

Network Controller tutaj to samo

 

Uknow Device  a tutaj jest   ACPI\TOS6205 

                                            *TOS6205

http://www.toshiba.eu/innovation/download_drivers_bios.jsp?service=EU

Wlasnie tu nie moge sie polapac z tym wybieraniem Biore Notebook  Family Satelite i tu jest Product series nie wiem co wybrac

Notebook -> Satellite -> Satellite C Series -> Satellite C600D

 

Teraz odczytaj na dole lapka PSC… chyba sobie poradzisz.

Pobrałem sterownik 

  arrow_download.gifLAN Driver Realtek Semiconductor Corporation Windows 7 - 64 Bit

 

wrzucilem na lapka rozpakowalem ale nie działa to są tylko pliki dll ;/ 

Tak bym zrobił po przez windows ubdate,albo slimdriverem . Tylko problem w tym,ze nie moge polaczyc sie z internetem bez sterownika do karty albo wifi

Nie potrafisz zaktualizować sterownika przez Menadżer Urządzeń.

 

Otwórz Menedżera urządzeń, klikając przycisk Start

Na liście kategorii sprzętu znajdź urządzenie, które chcesz zaktualizować, i kliknij dwukrotnie jego nazwę.

Kliknij kartę Sterownik, kliknij przycisk Aktualizuj sterownik - przeglądaj mój komputer… - podasz ścieżkę do tego co pobrałeś i wypakowałeś.

Tak nawiasem mówiąc bierzesz się do reinstalacji systemu nie mając o tym pojęcia.