Brother DCP-135C problem z instalacją :( [ROZWIĄZANE]

Witam, no tak jak w temacie. Orientuje się ktoś jak zainstalować stery do tej drukarki? W zasadzie jest ona rozpoznana prze system, ale nie pokazuje mi ile mam jeszcze tuszu w każdym kartridżu, więc postanowiłem zainstalować stery od Vista x64. No i tu jest problem, bo niby bez problemu się instaluje, jednak zatrzymuje się w tym momencie i kupa :frowning: stoi i stoi i nic sie nie dzieje :(((

brother.PNG

Nie instaluj oprogramowania - ja tak mam z HP, nie widzi mi niby kabelka, a podłączam wtedy kiedy prosi i guzik.

Zrób tak. T instalacja na XP, ale nie odbiegająca od innych Windowsów w górę :wink:

start -> ustawienia -> panel sterowania -> drukarki i faksy -> dodaj drukarkę

Robisz normalną instalację, po jakieś chwili powinno ukazać CI się okno, żeby zainstalować oprogramowanie, robisz ANULUJ, i powinno Ci się automatycznie zainstalować sterowniki.

CO zyskujesz? Więcej miejsca na dysku i RAMu, bo takowy program wł. się Win i połyka nie potrzebnie ramki.

Pozdrawiam.

Akurat to możesz sprawdzić na wyświetlaczu na drukarce bez odpalania komputera :slight_smile:

No ale za to nie mogę np skanować za pomocą OCR, ale fakt że tusz mogę sprawdzić za pomocą wyświetlacza :wink:

Dodane 06.05.2009 (Śr) 0:33

Dobra, working :wink: Już pisze rozwiązanie. Podstawowym błędem, jeśli się chce mieć to co ja, było instalacja systemu z włączoną drukarką. Teraz już usunąłem ze systemu(uprzednio ją wyłączyłem), potem wziąłem sterowniki ze strony brothera, instalacja > w momencie kiedy wyskoczył mi ten komunikat co wyżej, włączyłem drukarkę i poszło bez problemu. I już jest. Co do dodatkowego oprogramowania, OCR i te inne sprawy, z płyt bezpośrednio nie idzie tego zainstalować, za pomocą autostart. Więc wszedłem na płytkę za pomocą otwórz > potem ścieżka > F:\paperport\PaperPort (w moim przypadku DVD to literka F) i tam klikłem setup.exe i to wszystko :slight_smile:

Dzięki wszystkim za pomoc i pozdrawiam.