Buforujące filmy

Cześć! Mam Windows 8 i od kilku dni mam problem z oglądaniem filmów na stronach takich jak cda czy zalukaj. Filmy po prostu nie chcą się załadować. Buforują, buforują i nawet jeżeli film ruszy to stanie po 3 minutach i na tym koniec. Kilkakrotne odświeżanie i ładowanie filmu na nowo nie pomaga. Podobnie jest z krótkimi filmikami czy nawet reklamami na Fb. Co ciekawe YouTube chodzi bez problemu. 

Laptop jest przeskanowany, wirusów nie ma, Flash zainstalowany, a wtyczka jest włączona. Ktoś pomoże? :frowning:

Nie wiemy, jaką masz przeglądarkę i co ładuje się dodatkowo na tych stronach naszpikowanych wątpliwymi treściami.

Po pierwsze, to tryb bezpieczny flasha może działać. Drugie, to moduły bezpieczeństwa przeglądarek mogą zatrzymywać jakieś malware, czy przekierowania.

@ewcia44Podaj, jaka przeglądarka, jakie masz rozszerzenia/dodatki.

Jestem zielona w takie klocki :( Przeglądarka to Chrome, sprawdzałam również na IE i działanie jest podobne.

Dodaj to rozszerzenie do chrome: https://chrome.google.com/webstore/detail/disconnect/jeoacafpbcihiomhlakheieifhpjdfeo

Sprawdź, jak będą działać filmy.

Zainstalowałam, odświeżyłam, włączyłam i dalej nie działa

W ustawieniach Chrome odznacz “Ochrona przed wyłudzaniem informacji i złośliwym oprogramowaniem”. Skoro Disconnect blokuje, to przeglądarka nie powinna, bo to w chrome częste zjawisko blokowania tego, co nie potrzeba.

A chrome cuduje z flashem i zapowiada wyłączenie.

 

SlimJet - Przeglądarka taka jak chrome, tylko o wielu więcej możliwościach i lżejsza, Działa w niej też adobe flash player NPAPI, czyli ten do Firefoxa. Te same rozszerzenia od chrome - tylko korzystać.

Dziękuje! Zaczęło działać :smiley: Wielkie dzięki za pomoc!