CCleaner usuwa dobry klucz z rejestru

Witam, mam następujący problem skanując i naprawiając błędy rejestru ccleanerem usuwa mi ten klucz;

Problem ze ścieżką dostępu C:\Users\andrzej\Downloads\install_flashplayer11x32au_mssd_aaa_aih.exe HKCU\Software\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\AppCompatFlags\Compatibility Assistant\Store

potem znika ikona stacji dysków i napęd nie działa, co zrobić żeby nie kasował tego klucza?

Czy to dobry pomysł dodania go do listy wykluczonych?

Przecież możesz odznaczyć każdą linijkę przed skasowaniem.

PS. Obrazek możesz wrzucić tu: gallery/posting.php?mode=image&submode=upload&album_id=20

Tak wiem, dodałem go do wykluczonych, jeżeli to dobry klucz to dlaczego go wywala, dobrze że robiłem kopie zapasowe i scalałem z powrotem do rejestru, tylko tych błędów było więcej i trzeba było kolejno odznaczać o który klucz chodzi.

ale przecież do jest wpis do adobe flash playera ;]

raczej jakiś inny wpis powoduje ten problem.

ale wątpie żeby to był cleaner używam do od lat i nigdy poważniejszych problemów z nim nie miałem.

Nie, właśnie jak ten wpis usunie to znika napęd, ccleanera tez używam od x lat na xp, problemy zaczęły się jak przeszedłem na windows 8, wcześniej ten problem też zaistniał tylko nie znałem powodu, nigdy bym nie przypuścił na ten program zrobiłem przywracanie systemu, dopiero dzisiaj się dowiedziałem że to ten program.

no jak korzystasz z windows 8 to możliwe system nowy i są różne problemy ja na windows 7 bez sprawdzania nawet usuwam wszystkie wpisy i jest wszystko ok fakt że napędu nie mam:D

Ja mam Windows 8 od miesiąca i też używam CCleanera do czyszczenia m.in rejestru i jak na razie nie mam żadnych problemów.