Champions League 2006/2007

W tym temacie dyskutujemy o rozgrywkach Champions League 2006/2007. Jeszcze nie wiadomo, kto w tej edycji zagra, ale na razie proponuję dyskutować o wczorajszym meczu Legii z Hafnarfjoerdur (1:0) bądź też o innych meczach drugiej rundy eliminacji.

Ja się bardzo zdziwiłem jak ujrzałem naszych grajków. Niby wygrali oni z OM, PSG,Rennes, ale ja tego wczoraj nie widziałem. Jak zwykle brakowało nam ostatniego podania i wykończenia akcji. No i zwyczajem jest bardzo powolne rozgrywanie akcji. Zdecydowanie powinni grać więcej dołem, szybkie wymiany podań nawet na małej przestrzeni, no ale cóż nikt mnie na trenera nie weźmie :stuck_out_tongue:

Tak to można tylko w kręgu przyjaciół mówić co jest źle ;/

tak jest dokładnie zawsze- nie wiem czy cos te polskie zespoly w takich meczach paralizuje… jednynie Wisła grała pieknie w LM i choc jej nie kibicuje bo nie interes mnie polska liga to byłem z nich dumny bo pokazali wtedy ze mozna grac :!:

A tutaj podaje rozstawienie dwóch koszyczków LM

Pierwszy koszyk

  1. FC Barcelona 127.0 punktów

  2. Real Madryt 120.0

  3. Inter Mediolan 112.0

  4. FC Liverpool 105.9

  5. Arsenal Londyn 101.9

  6. Manchester United 100.9

  7. Valencia CF 95.0

  8. Olympique Lyon 89.7

Drugi koszyk

  1. FC Porto 87.5

  2. PSV Eindhoven 81.6

  3. Bayern Monachium 80.9

  4. Chelsea Londyn 79.9

  5. AS Roma 76.0

  6. Ajax Amsterdam 60.6

  7. Celtic Glasgow 60.0

  8. OSC Lille 54.7

bo Wisla to druzyna a Legia to gwiazdy dlatego nielubie Legii a kibicuje Wisle !!

Jeśli chodzi o tą edycje LM która się nie długo zacznie bo już we wrzesniu to kibicuje całym sercem za Manchestere’m United. 8)

Legia pokazała jak … nie należy grać. Wolna, czytelna gra, brak wykończenia akcji.

A jeśli chodzi o tą edycję to jak zwykle kibicuję bawarczykom :slight_smile:

Zgadzam się, ale trzeba przyznać, że mieli przebłyski dobrej gry. Po tym meczu się zastanawiałem, jak mozna było tak zagrać po tak dobrym obozie przygotowawczym w Francji ?? Co do tego komu będę kibicował to jak zwykle :slight_smile: Only Manchester United !!

Ja oczywiście kibicuję Manchesterowi United :twisted:.

Z tym też się zgadzam. Mimo to, że ani Wiśle ani Legii nie kibicowałem nigdy to mimo to patrzę na ich mecze i kibicuję w Pucharach bo są to reprezentanci naszej Ligi… Groclin też miał 1 dobry sezon w Pucharze Ueffa ;), podobnie jak Wisła… Ale tak jak już to jest w Polsce po 1 sezone drużyna się rozpada :/. Mam nadzieję, że tym razem legii uda się dojść do fazy grupowej LM, mimo to, że Legii nie lubię. Ma bardzo dobry, młody skład, który może coś pokazać.

To kto w końcu wygrał ? Legia, czy ci drudzy, bo z wypowiedzi wnioskuję, że niepolacy, a…

Piotrek Płatek

Legia ;). Chodzi o to, że wygrała w słabym stylu :D. 1:0 :smiley:

widze ze mamy tu spora liczbe fanów MU i ciesze sie z tego strasznie Panowie :piwo:

MARCHING TO GLORY GO GO UNITED!! FOREVER ONLY ONE UNITED!!

Chłopcy grali słabo, ale mam nadzieję że się poprawią… :stuck_out_tongue:

A tak pozatym będę kibicował

efe56a930236ee9f.jpg

Legia skompromituje sie w rozgrywkach LM tak jak kiedyś z Valencją, jak przegrała 6:0. Chociaz sam nie wiem czy to mozna nazwac kompromitacją, bo kompromitowac to sie moze ktoś dobry przegrywajac ze słabym. Hmm Legia to dno tak jak reszta polskich druzyn i całej ligi wiec o czym my mówimy w ogóle. Nie bede nawet oglądał meczy z udzialem tego szmaciarskiego zespołu.

Pojechałeś po nich mocno. Niestety, również sądzę, że Legia nie zajdzie daleko, skoro to teraz taki świetny zespół to powinien wykorzystać te 100% sytuacje. I tu znowu odniesienie to całej polskiej piłki nożnej. Czemu nasi grają cały czas słabo, czy nie mają takiego wyszkolenia jak w innych krajach, czy im się nie chce, czy im za mało płacą?

Jedynie co mnie interesuej to nowy trener repry. Ciekawe czy wprowadzi nasz dream team do ME jak obiecał. Pewnie nie i poleci zaraz ponich.

Nie przepadam za Legią, ale cieszę się, żę wygrali. Może wreżcie jakiś polski klub awansuje do fazy grupowej.

Wszystko będzie zależeć od jutrzejszego losowania, bo jeśli Legia wylosuje np. Arsenal czy Liverpool to już jutro o godz. 13 będziemy mogli zapomnieć o LM. Wyniki z Francji robiły wrażenie, tych meczóm nikt nie widział i trudno powiedzieć czy to Legia była tak dobra czy Francuzi tacy słabi. Według mnie to Islandczycy rozegrali całkiem dobre spotkanie i błędem jest robienie z nich ciągle amatorów i wypominanie że każdy pracuje w banku czy też jest kelnerem. W ostatnich dwóch latach zdobywali mistrzostwo Islandii i właśnie zmierzają po 3, kilku zawodników gra w reprezentacji swojego kraju, więc aż tacy słabi to oni nie są, kto widział mecz z Tallinem napewno zauważył, że trochę potrafią, bramki po wspaniałych akcjach. Ta drużyna jest conajmniej o klase lepsza od drużych z którymi kiedyś rywalizowały polskie drużyny na tym etapie rozgrywek (np. Vardar Skopje). Jeśli Lega wylosuje dobrego przeciwnika np. Slovan Liberec czy też CSKA Sofia to przy poprawieniu gry z wczorajszego meczu sznasa na zagranie w fazie grupowej LM jest bardzo duża.

i nawet strzelili gola realowi 8)

Co z tego, że grali pięknie jak nie weszli do LM? Dwa razy mieli duże szczęście w losowaniu i nie potrafili tego wykorzystać, chodzi mi tutaj o Anderlecht i w zeszłym roku Panathinaikos, gdzie na 5 min przed końcem stracili bramkę, taka dobra okazja może się długo nie powtorzyć, ale miejmy nadzieję ze Lega nie wylosuje trudnego przeciwnika.

Legia walczy teraz o 3 Polskie drużyny w Pucharze UEFA. Coś tam słyszałem że jeśli awansują do LM i jakaś Polska drużyna zagra w Pucharze UEFA możemy mieć 3 miejsca do PU.