Chrome.Brak możliwości pobierania z Chomika

Nie mogę ustalić powodu niemożliwości podglądu i pobierania z Chomika przez Chrome. Parę godzin wcześniej wszystko działało, a teraz ciemny ekran, gdy wrzucam np.jakiś film. Przedtem, w międzyczasie czyściłem przez Delete w tej przeglądarce:historię przeglądania,pobierania,pamięć podręczną i cookie. Wcześniej nic się po czymś takim nie działo i wszystko działało, więc nie wiem czy to ma z tym jakiś związek. Na Youtube też coś jest nie tak. Wszystkie ikonki filmów są czarne,i dopiero po uruchomieniu danego filmu działa. Proszę o poradę.

Dodane 11.09.2012 (Wt) 20:28

Szukałem w różnych miejscach rozwiązania tego problemu i wydaje mi się,że chodzi o awaryjność FlashPlayera w Chrome.Próbowałem w dziale Plugins kombinować z wyłączaniem 2 z 3 wersji Shockwave Flasha (tak ktoś radził) i nic to nie daje.Podobno już od jakiegoś czasu coś niedobrego dzieje się z tą przeglądarką. Wiele osób ma problemy. Nie mogę np.rozwinąć folderu za pomocą myszki. Może jednak ktoś biegły w tych sprawach pomoże rozwiązać ten problem. Dodam,że reinstalacja Chrome nie pomaga.

Dodane 12.09.2012 (Śr) 20:29

Problem został rozwiązany. Może komuś się przyda.

a) wyczyścić pamięć podręczną

b) wejść na http://www.macromedia.com/support/documentation/pl/flashplayer/help/settings_manager07.html i kliknąć: usuń wszystko

c) zamknąć i otworzyć Chrome