Ciągłe zawieszanie się komputera

Od jakiegoś czasu mam problem z kompem. Gdy włączam komputer chodzi on stabilnie przez tak mniej więcej 10min po czym nie można z niego normalnie korzystać. Programy się nie uruchamiają, foldery, nawet kombinacja “alt +ctrl + del” nic nie pomaga. Reinstalowałem windowsa- nic nie pomogło. Format CAŁEGO dysku-to samo. Przeskanowałem wszystko antyvirem-nic. Komputer chodził normalnie przez pół roku na tych samych sterownikach więc ich wymiana odpada. Co może być tego przyczyną??

Prosze o pomoc :frowning:

jaki system?temperatury w normie?

a czy moze jak klikniesz moj komputer to szuka ci dyskow?

jezeli to to samo co ja mialem to musisz killnac 1 procesa (jakis proces w svchost dokladnie nie obadalem bo mi reinstall sterownikow do ADSL modemu pomogl, ale w dzienniku zdarzen bedziesz mial wpis z problemem) dlatego za wczasu wlacz sobie tego proga i jak komp ci sie zatnie to go killnij, bo ctrl+alt+del nie dziala

http://www.sysinternals.com/Utilities/P … lorer.html

jest to cos z obsluga sieci, ale juz dokladnie nie pamietam

aha ja mam sp1 wiec moze to dlatego

sprawdz kondesatory na Mobo

Temperatura jak najbardziej w porządku

jak sprawdzic te kondensatory. Gdzie one w ogole są. Co to jest MOBO??

robierasz kompa i patrzysz na płytę główną. Są na niej wydłużone walce ( z reguły zielone lub fioletowe) w okolicy gniazda procesora. Popatrz czy nie są wypukłe. Jak są to musisz wymienić płytę głóną, bo pódzie ci zasilacz lub (i) coś jeszcze. Wiem coś o tym :slight_smile:

Już znalazłem problem. Kości RAM-u mi źle działały. Pozdro :slight_smile:

jest uszkodzona :?: czy może złe timingi :?: