CMS pod portal informacyjny

Witam.

Znacie może jakiś darmowy cms pod portal informacyjny? Dobrze byłoby aby skrypt miał spolszczenie do pobrania, albo jeszcze lepiej żeby był cały po polsku.

Najlepiej żeby miał opcje pokazu kilku ostatnich informacji (takie coś jak na www.tcz.pl).

Może znacie jakiś skrypt?

Póki co pobrałem Dolphin, ale on wydaje mi się że jest płatny, bo na stronie pisze że można kupić ten skrypt…

verex , na tej stronie jest napisany własny CMS, pod tą stronę. Zobacz Joomlę, ma polskie wsparcie i może Ci przypaść do gustu.

Łukasz14 Dobrze wiem że pod tą stronę jest pisany autorski cms. Jak byłem u firmy która robiła ten cms, powiedzieli że wezmą za takie coś około 3.000zł, a ja wolałbym jednak coś bez tej trójki i kilku zer… :wink:

Chodzi mi o jakiś darmowy, fajny, cms po polsku pod portal informacyjny.

… Joomla mi jakoś do gustu nie przypadła… Jest w niej coś co mi się nie podoba…

Pytałeś sie w innym temacie czy można usunąć stopke z WP - wiec chyba wybrałeś :wink:

Kolega polecił na www.webday.pl, ale nie jestem do końca przekonany nad WordPressem.

Wordpress według mnie jest dobry na bloga, i głównie pod to jest przystosowany.

Spróbuję zrobić na WP, ale nie wiem, nie jestem przekonany…

…a ja cie zapewniam ze z tego bloga zrobię stronę ze się nawet nie zorientujesz czy to WP (oczywiście zostawię stopkę i będziesz wiedzial ze to WP)