CMS - portal "muzyczno-plikowy"

Witam wszystkich użytkowników.

Poszukuję CMS do portalu związanego z prezentacją plików muzycznych, przede wszystkim w mp3. Newsów (artykułów) raczej za dużo nie będzie, bardziej zależy mi na plikach i ich obsłudze (np. wyświetlanie plików danego wykonawcy i ich pobieranie, odtwarzanie itd.).

Wiem, że będę musiał do tego sam napisać coś w PHP co powoli uskuteczniam, jestem początkującym niestety w temacie, ale próbuję. Chciałbym następnie podpiąć do tego jakiegoś CMS, nie wiem czy to także dobra droga, dlatego jakieś pomysły mile widziane.

A php-fusion,joomla?

A jakieś konkrety czy te CMS będą odpowiednie do tego typu portalu? Ogólnie poczytałem, powyszukiwałem trochę informacji o każdym z CMS, ale niestety zazwyczaj mało jest informacji na temat serwisów typowo plikowych.

Ja polecam:

->> The Portal 2 (dobierz dobry szablon, lub zrób go sam, i masz)

->> Wordpress (dobierz odpowiedni szablon, lub sam zrób i masz)

->> The Portal 3 ( niedługo wyjdzie - www.the-portal.pl )

W ThePortalu możesz zrobić fajną stronkę. Musisz tylko dobrać szablon odpowiedni i masz :wink:

O The Portal nie słyszałem, więc chyba nie będę się pakował.

Na razie będę próbował z WordPressem i jakimiś wtyczkami, może coś znajdę godnego uwagi.

Myślę jeszcze o Drupal, bo chyba na tym konkretne serwisy są budowane, także jakby trochę posiedzieć to może.

Chyba, że ktoś ma jeszcze jakieś propozycje…

Na początek taki tam clone myspace (free oczywiście):

A jak lubisz się bawić czymś bardziej skomplikowanym to polecam taką zabawkę:

No i jeszcze wiele płatnych rozwiązań, oczywiście o ile jesteś skłonny zapłacić.