r   e   k   l   a   m   a

Co to jest CHKDSK??

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

8 postów w tym temacie

Napisano

Mam pytanko... Co to jest CHKDSK?? Mam problem z Winampem. Kiedy włączam Winampa, pokazuje mi się dymek z opisem, że "plik(nie pamietam już jaki) jest uszkodzony i nie nadaje się do odczytu. Uruchom program CHKDSK". Problem w tym, że ten komunikat pokazywał się bardzo wiele razy, w zasadzie wszystkie pliki były uszkodzone w folderze Winampa. Kilka razy odnistalowywałam i instalowałam na nowo, ale działa to tylko na jakiś czas, potem znów pokazuje się to samo. Mam Winampa 5.35 PL i system WinXp Home Edition Z SP2

Napisano

Napisano

Ściągnij wersje 5.5.

"CHKDSK" to sprawdzanie dysku.

PPM na dysk > właściwości > narzędzia > Sprawdź.

r   e   k   l   a   m   a

Napisano

Czy ktoś może mi powiedziec, jak mam się obsługiwać z tym CHKDSK bo ja nie bardzo wiem, a nie chciałabm rozwalić systemu??? Bo mi już kiedyś się udało wykasować sterowniki do dxwięku i był mały problemik...

Napisano

no tak to włącz najpierw CHKDSK najłatwiej będzie Menu Start > Uruchom > i wpisz CHKDSK. Potem poczekaj aż zeskanuje. Jak nie pomoże to wczasie uruchamiania się systemu powinno się włączyć taki niebieski ekran i powinoo pisać że Teraz będzie sprawdzany system plików na dysku C lub innych. Wtedy powinno pomóc.

Napisano

Coś takiego jak ScanDisk mniej więcej?? Mi się to pokazuje nawet często, ale nie dawało to żadnych efektów...

Napisano

Coś takiego jak ScanDisk mniej więcej?? Mi się to pokazuje nawet często, ale nie dawało to żadnych efektów...

Uruchom komputer z płyty Windows, uruchom konsolę odzyskiwania i tam spróbuj z CHKDSK.

Zainstaluj Winampa w innym folderze (np. C:\Winamp) i sprawdź czy problem występuje.

Defragmentowałaś w ogóle kiedyś dysk?

Napisano

Oczywiście:-))). Czy to mogło się stać po defragmentacji??

Złączono Posta: 01.11.2007 (Czw) 15:08

Zainstalowałam 5.5 i na razie jest spoko:-)))

Złączono Posta: 08.11.2007 (Czw) 16:57

Dzięki za porady temat uważam za zamknięty:-))))

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0