Co to za transfer?

Właśnie ściągałem programik z niniejszego vortalu i doznałem szoku :o Olśniewająca prędkość 4,5 KB/s.O mało nie zerwało mi gogli i pilotki od podmuchu :stuck_out_tongue: To tak ma być czy cuś nie teges? :shock:

A czy to nie aby coś z twoim łączem internetowym, bo nie wieże, że to vortal podupada.

U mnie wszystko Okey!

Zobacz źródło pliku. Często na vortalu są odnośniki np. do strony producenta. /edit boczi

vortalu

Sorry

Fatalny

Więc w czym rzecz?Mało tego plik okazał się uszkodzony :stuck_out_tongue:

Tu miałeś sugestię.

Dodam - co to za program ??

NEOSTAT! !!

Zaraz,zaraz to pobieranie jest przekierowanym linkiem z innej strony a nie z Waszej?

Wszystko przeze mnie! :stuck_out_tongue:

Tak, często jest przekierowywanie na inną stronę do downloadu.

Przecież o tym już było.

A ten program jest pobierany z http://www.beldzio.com/.

Masz pp. odpowiedź

Dołóż fakt, iż jest to nowość na vortalu.

Sprawdź negatywne oddziaływanie ducha tepsy :stuck_out_tongue:

Po co sprawdzać lepiej dla zasady przypiąć do vortalu kolejną łatkę :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Zawsze myślicie,że chcę Wam dokopać a to nieprawda :?

Myślałem,że(o ja głupi)to wszystko jest w Waszych zasobach :x W morde jeża(ale ten jeż biedny) :stuck_out_tongue:

UPDATE

Myślałem,że z Waszego vortalu pobiera się programy w wersji dopracowanej,ale ten akurat(wynika to ze strony autora)jest zrobiony w 60%.O co tu chodzi?

A ja ściągam AIDE i co ?? 617 B/s :evil:

Jak to o co - o umiejętność czytania ze zrozumieniem :smiley: .

Z vortalu pobierasz, drogą przekierowania, program

NeoStat w wersji 1.0, a podana przez Ciebie

informacja dotyczy stopnia postępu pisania programu

NeoStat w wersji 1.1

W tej sytuacji powyższe oświadczenie jest nieco dziwne :shock:

Cały czas uważałem(oczywiście mylnie)że jak większość profesjonalnych portali macie proponowane programy w swoich zasobach.Czy jest jakaś uwaga na ten temat gdzieś na vortalu?Gdybym wcześniej ją przeczytał nie byłbym głupio ździwiony.Może pokażecie mi gdzie takową uwagę mogę znaleść.Takie ostrzeżenie,że nie odpowiadacie za prędkość ponieważ programy są ściągane z innych serwerów :shock:

Tak się składa, że prowadzimy ten vortal za darmo.

Nikomu nie każemy płacić za wchodzenie tutaj robienie czegokolwiek. Niestety utrzymanie serwera kosztuje i to nie mało. Jeśli uważasz, że powinniśmy posiadać wszystko u nas, to czekam na propozycje sponsoringu serwera FTP.

Znowu wychodzi typowa nasza polska mentalność, dostajesz coś za darmo i narzekasz. Proponuje postawić u siebie serwer, dać nam namiary i postawić tam wszystkie binarki które znajdziesz w opisach programów. Będziemy głęboko zobowiązani :slight_smile:

Ja od Was tego nie wymagam,tylko pytam się czy jest gdzieś informacja na ten temat?

I chwała Wam za to,ale przecież można za friko(bez pełnej obsługi)z pełną informacją!

a po cholerę Ci taka informacja?? zmieniło by to coś?? nie sądzę :stuck_out_tongue:

I ja ponoć wprowadzam gorącą atmosferę na forum? :o

Tu masz odpowiedź! :stuck_out_tongue: