ColdZlot 2016 - wątek ogólny

Wątek ogólny na temat ColdZlotu 2016.

No tak zimno za rogiem, więc warto się szykować :slight_smile:

Czy  coś mnie ominęło?

Bo jakoś  nie widzę żadnej oficjalnej informacji o  terminie i miejscu zlotu.

Krogulec jest lepszy od drogowców, zaskoczył ColdZlot :wink:

Jutro będzie oficjalne info, czekamy jeszcze na umowę z hotelu :slight_smile:

Wysłaną, tradycyjnie, posłańcem pieszym :smiley:

Hej,

Ciekawe na ile będzie się informacja pokrywać z nieoficjalnymi źródłami. :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam,

Chłopcy i dziewczęta bawcie się dobrze i grzecznie na CZ - jak będziecie “be” to dostaniecie rózgę i pańszczyznę do odrobienia w siedzibie DP.

"Pracowałem u Docenta przez całe lato.

Pieszym nie pieszym, ważne żeby wszystko działało. I np. turbina nie padła :smiley: :stuck_out_tongue:

Ciekawy jestem lokalizacji :wink:

Hej,

Gdzieś już było wspominane o lokalizacji. Ale nie będę psuł niespodziewanki. :slight_smile:

Pozdrawiam,

 

http://www.dobreprogramy.pl/Zbliza-sie-ColdZlot-2016-zimowe-spotkanie-dla-topowych-blogerow-i-nie-tylko,News,68837.html - poszły konie po betonie :wink:

O kurczaki, dzięki za zaproszenie :slight_smile: Aż głupio, bo ostatnio trochę bloga zaniedbałem… Chyba trzeba odkurzyć klawiaturę :slight_smile:

Dziękuję bardzo za zaproszenie, sprawę muszę omówić :wink:

Zarejestrowany, przelew wysłany, w poniedziałek urlop będzie klepany… :wink:

Hej,

Dzięki za zaproszenie. Jak widać info się potwierdziło. :slight_smile: Rejestracja dokonana, teraz tylko potwierdzenie przelewu, urlop i można rozpocząć odliczanie. A tego za wiele nie zostało. :smiley:

Pozdrawiam,

Nie ma jeszcze 100 stron w temacie? :wink:

Ja też dziękuję za zaproszenie, ale termin nie ten niestety :slight_smile:

Hej,

Powiem Ci, że ja też jestem zdziwiony. :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam,

Sprawa z szefową, w domu, załatwiona, to była ta trudniejsza część, jutro załatwię sprawę w pracy, cześć łatwiejsza :smiley: