r   e   k   l   a   m   a
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
nicoledk

Coraz wolniejszy kopmuter

Witam, moim problemem jest coraz wolniejszy komputer, mam wrazenie że im częściej robię defragmentację dysków to jest coraz gorzej, komputer bardzo długo się otwiera po włączeniu i potem praca także wymaga cierpliwości. Internet także wolniej pracuje, mam szybkie łącze 4 mb, jakiś czas temu filmy ściagałam to było po 200 - kb/s teraz zaledwie 30.

używam utorrent, windows xp

mam dużo wolnego miejsca na dysku bo 54%, myślałam że jak trochę śmieci wyrzucę to się poprawi ale nie!

nicoledk, bo defragmentacje robi się raz na jakis czas a nie co tydzień :)

start uruchom wpisz %temp% i wywal all z tamtąd potem sciągnj program cleancleaner i przeczysc rejsetr na koniec sciągnij program botvist chyba cos takiego nazwa i uzyj go i komp powinien przyspieszyc :-) a jak nie to format aa i spr czy wirósów nie masz

Witam,

wyczyściłam temp a było tam tego nie mało ponad 600plików,

wyczyściłam rejestry - ponad 150,

zrobiłam skan avastem 0 wirusów

wyczyściłam pliki cooki

i...

jeśli jest jakakolwiek różnica to prawie niezauważalna, torrenty ściągają się z taką samą prędkością (30 kb/s) komputer równie długo się otwiera.

co jeszcze mogę zrobić, na dysku c mam 60%wolnego miejsca!!! i taka kicha.

wyłącz zbędne procesy przy uruchamianu systemu uruchom msconfig wpisz i daj zakładke uslugi i tam wyłącz zbedne procesy i tym porgramem co podaleem botvis zrob co masz zrobic i wymien lepij se avasta na cos lepszego bo avast to syf a i podaj logi z combo fix

A takie pytanie co prędkość kompa ma do torrenta? Jak nie ma seed'a lub ludzie nie wysyłają tylko oszczędzają upa (nie wiedzieć czemu), to możesz ściągać i 5kb/s. Mi to nie przeszkadza na 10mbit'owym łączu, realia polskiego internetu - łącza asymetryczne i pełno pijawek. Tak poza tym miejsce na dysku chyba też nie ma nic do rzeczy, dopóki nie następuje przepełnienie dysku.

Wyłącz zbędne procesy, które uruchamiają się ze startem systemu.

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0