CS GO - spadki FPS

Witam, 

 

Ostatnio pojawił się problem z grą CS:GO, dokładniej znacznie spadły mi FPS w grze. Dosłownie z dnia na dzień spadłem ze stałych 130 fps do jakiś 40-50. Przeinstalowałem system, ustawiłem Windowsa oraz kartę pod wydajność, wprowadziłem komendy w samej grze, wyczyściłem PC od środka, zmieniłem ustawienia na najniższe,  a pożądanych efektów nie ma :confused:

 

Zamieszczam specyfikację w screenie (link). Niestety jestem laikiem jeżeli chodzi o sprawy komputerowe, więc prosiłbym o proste odpowiedzi 

 

Pozdrawiam ! 

 

http://imgur.com/a/X8jpT

Część urządzeń nie ma sterowników, użyj np Easy driver zaintaluje Ci wszystkie sterowniki

Sterowniki tak, ale odradzałbym programy, które pobierają je automatycznie. Lepiej poświęcić trochę czasu i ręcznie to zainstalować niż potem martwić się, że coś źle pobrało. 

Ostatnio byl chyba jakis patch do csa i to tak obniżyło fps. U mnie tak samo spadaja… Np na duscie na midzie mialem po 200-220 fps na najwyzszych teraz 120-130 

Zgadza się był Patch odnośnie ulepszonego dźwięku i to może być przyczyna niższych FPS.Zmień sobie w Ustawieniach Audio i ustaw na Słuchawki. Po za tym sprawdź temperatury procesora podczas grania może to czas na wymianę pasty termoprzewodzącej na nową :slight_smile: